Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW POZNAŃ GRUNWALD

RODZAJE USŁUG ŚLUSARSKICH

Zepsuty zamek wymaga wezwania ślusarza. Najlepsi fachowcy pracująNaprawa zamkow Poznan Grunwald dla Pogotowia Zamkowego w Poznaniu oddział Grunwald.  Naprawa zamków to jedna z naszych standardowych usług, którą wykonujemy na wezwanie lub w terminie pasującym klientowi. Pracujemy 24 godziny na dobę, więc możemy dopasować się do każdego, najbardziej wymagającego klienta.

KAŻDY ZEPSUTY ZAMEK MOŻNA NAPRAWIĆ

Naprawa zamków to usługa, którą można przeprowadzić na każdym zamku. Jednak nie zawsze się to opłaca. Dlatego razem z naszym specjalistą przeanalizujesz, czy lepsza będzie naprawa czy może wymiana zamka. Trzeba wziąć pod uwagę aspekt ekonomiczny, jak również estetyczny.
Wybór fachowca

Każda nasza ekipa techniczna ma wieloletnie doświadczenie. Ciągłe szkolenia pozwalają naszym technikom naprawić każdy zepsuty zamek.  Każdy specjalista posiada profesjonalne narzędzia i nowoczesny sprzęt, dzięki którym wykona swoje zadanie precyzyjnie i bezszkodowo.

INNE USŁUGI ŚLUSARSKIE

Nasze usługi ślusarskie obejmują każdą możliwość usunięcia usterki zamków i zabezpieczeń. Dlatego oprócz naprawy zamków polecamy również inne możliwe rozwiązania:

–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi, 
–             montaż i wymiana zamków,
–             ślusarstwo.  

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Grunwald pracuje i dyżuruje przez całą dobę. Usługę można zamówić zarówno umawiając się na konkretny termin, jak natychmiastowo, kiedy to w sytuacjach awaryjnych wysyłamy od razu techników do zgłoszenia. Działamy w Poznaniu i okolicach.
Dyżur Pogotowia Zamkowego w Poznaniu oddział Grunwald jest pod numerem telefonu:  600-277-499 lub (61) 824-68-78


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Piątkowo
Rataje
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare Miasto
Nowe Miasto

Call Now Button