Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW POZNAŃ WILDA

O tym, jak zepsuty zamek może uprzykrzyć życie niewątpliwie przekonał się każdy, Naprawa zamków Poznań Wildakto przynajmniej raz doświadczył awarii zamka. Zazwyczaj spotyka nas w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy spieszymy się lub po prostu jak najszybciej chcemy dostać się do naszego mieszkania czy samochodu. Często wtedy dzwonimy na pogotowie ślusarskie, aby pracownicy firmy ślusarskiej wykonali usługę awaryjnego otwierania zamków. Co jednak jeśli otworzymy już zamek, a wymagać on będzie naprawy? Nasze pogotowie ślusarskie nie zostawia klientów w potrzebie już po otworzeniu zaciętego zamka – oferuje bowiem kompleksową naprawę zamków.

Potrzebujesz sprawdzony serwis do zamków? Dzwoń!

Jesteśmy pogotowiem ślusarskim, które zajmuje się naprawą zamków już od wielu lat. Zajmujemy się zarówno serwisem gwarancyjnym, jak i naprawimy zamki z utraconą gwarancją. Pierwszym krokiem do otwarcia zamka jest trafna diagnoza problemu. Częstym powodem, przez który zamek się psuje, jest nieprawidłowa eksploatacja zamków i kluczy. Nasi ślusarze radzą: zamek należy otwierać delikatnie, nie wkładając w to dużo siły. Unikajmy więc trzaskania, szarpania i napierania na delikatny mechanizm. Znaczenie ma również dobranie materiałów dobrej jakości. Znaczący jest tutaj zarówno wybór zamków i kluczy wykonanych z wysokiej jakości materiałów, jak i wybór odpowiednich drzwi antywłamaniowych oraz ich instalacja.

Problemy z zamkiem

Kolejną kwestią, o której często zapominamy, jest codzienne przechowywanie kluczy. Nie zrzucajmy kluczy z wysokości, unikajmy nadmiernego upuszczania ich na twarde powierzchnie. Problemem może okazać się klucz wykonany z kiepskiej jakości materiałów bądź nieudolna kopia wykonana w lokalnym punkcie ślusarskim. Klucze nie służą do otwierania puszek czy butelek! Pod żadnym pozorem nie używajmy ich do takiego celu – taka czynność bowiem odkształca klucze, które mogą pewnego dnia po prostu przestać pasować do naszego drogiego zamka. Może okazać się wtedy, że nie tylko potrzebujemy nowego klucza, ale i usługi montażu nowego zamka!

Nasze pogotowie ślusarskie oferuje niezawodną usługę naprawy zamków. Naprawimy każdy zamek, a w momencie, gdy jego naprawa okaże się nieudolna zaproponujemy najlepsze rozwiązanie – montaż i wymianę nowego zamku. Pomożemy dobrać nowy model zwracając uwagę na potrzeby naszych klientów.

Ponieważ zepsuty zamek może zepsuć plany i humor, nasze usługi świadczymy całodobowo. Jesteśmy niezawodnym pogotowiem ślusarskim, które zawsze dba o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Zaufało nam już wielu klientów indywidualnych. Z naszych usług korzystają także duże firmy i międzynarodowe korporacje, dla których bezpieczeństwo to sprawa kluczowa. Dziękujemy i doceniamy każde obdarzenie nas zaufaniem i staramy się, aby jakość naszych usług zawsze była najwyższa.

Zapraszamy do skorzystania z usługi pogotowia ślusarskiego Poznań Wilda, jaką jest naprawa zamków. Zadzwoń! – 600-277-499 lub (61) 824-68-78

 

Świadczymy również inne usługi:

– awaryjne otwieranie samochodów
– awaryjne otwieranie mieszkań
– montaż i wymiana zamków
– ślusarstwo


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Jeżyce
Winogrady
Stare Miasto
Nowe Miasto

Call Now Button