Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

POGOTOWIE ŚLUSARSKIE POZNAŃ RATAJE

USŁUGI ŚLUSARSKIE

Jest kilka typów fachowców, do których numer każdy z nas powinien mieć Pogotowie ślusarskie Poznań Ratajezapisany w telefonie. Elektryk, gazownik, ślusarz czy informatyk. Ślusarz to fachowiec od naszego bezpieczeństwa. Drzwi wejściowe muszą być zawsze sprawne, mocne, wytrzymałe, dlatego różnią się od wszystkich innych drzwi w naszym lokalu.
Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Rataje to specjaliści najwyższej klasy. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów poparte jest ciągłym doszkalaniem na regularnych warsztatach i szkoleniach. Każda nasza ekipa techniczna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i profesjonalne narzędzia. Dzięki temu każdy nasz ślusarz i specjalista potrafi naprawić, otworzyć i wymienić każdy zepsuty zamek.

SYSTEM PRACY

Nasza firma pracuje w systemie o nazwie pogotowie ślusarskie. Usługi ślusarskie świadczymy 24 godziny na dobę. Pracujemy przez cały rok, także w święta i dni wolne.
Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Rataje to specjaliści dostępni o każdej porze dnia i nocy. Dlatego możesz do nas dzwonić bez względu na godzinę czy dzień.

POGOTOWIE ŚLUSARSKIE

Usługi ślusarskie jakie wykonuje Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Rataje zapewniają kompleksową obsługę klienta na najwyższym poziomie:

Polecamy:
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi, 
–             naprawa zamków,
–             montaż i wymiana zamków,
–             ślusarstwo.

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Rataje to profesjonalizm, jakość i dokładność.
Kontakt z Pogotowiem Zamkowym w Poznaniu oddział Rataje jest możliwy pod numerem telefonu: 600-277-499 lub (61) 824-68-78

Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:

Piątkowo
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Nowe Miasto
Stare Miasto

Call Now Button