Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

Awaryjne otwieranie samochodów Poznań Łazarz

Co zrobić, gdy otwarcie auta jest utrudnione?

Jeżeli zamek Twojego samochodu odmawia posłuszeństwa, zadzwoń do nas. Bezinwazyjne otwieranie aut Poznań ŁazarzMając do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt ślusarski bezinwazyjnie otworzymy Twoje auto. Karoseria i mechanizm zamka pozostaną bez szwanku, a Ty swobodnie będziesz mógł skorzystać z samochodu.

W sytuacji zatrzaśnięcia drzwi samochodu skorzystanie z usług doświadczonych ślusarzy z Pogotowia zamkowego Poznań-Łazarz, jest jedyną słuszną decyzją. Pełnimy dyżury całą dobę, codziennie, więc nie stanowi dla nas problemu jeśli zgubiłeś kluczyk od samochodu w niedziele lub święta. Zdajemy sobie sprawę, że takie sytuacje mają prawo się wydarzyć również w nocy.

Stawiamy na doświadczenie

Podejmując decyzję o skorzystaniu z usług Pogotowia zamkowego Poznań-Łazarz dajemy gwarancję, że powierzone nam zadanie awaryjnego otwierania aut będzie wykonane przez doświadczonych specjalistów.

Cenieni są oni przede wszystkim za wiedzę teoretyczną i praktyczną, którą codziennie mają szansę wykorzystywać w trakcie realizacji usług. Dla naszych ślusarzy nie istnieje zamek samochodowych niemożliwy do otwarcia. Wiemy, że każdy rok niesie za sobą nowinki i innowacje technologiczne z zakresu zamków samochodowych, dlatego skrupulatnie dbamy o edukację naszych pracowników z tej dziedziny. Postęp nie zwalnia, a my za nim nadążamy. Szkolenia dotyczące nowych technik otwierania zamków samochodowych pozwalają nam skrócić czas potrzebny na wykonanie usługi.

Korzystając z oferty naszej firmy możesz mieć pewność, że bez względu, czy jesteś w posiadaniu auta marki Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Skoda, Toyota, czy może jesteście właścicielami Volkswagen Passat B5, poradzimy sobie z otwarciem jego zamka.

Usługi ślusarskie, na których się znamy

Poza otwieraniem zamków samochodów,specjalizujemy się również w usłudze określanej mianem awaryjnego otwierania mieszkań.Bezszkodowo otworzymy każdy dostępny na rynku zamek. Dla naszych ślusarzy nie ma znaczenia czy klucz się złamał, czy po prostu zgubił. Jesteśmy przygotowani, aby pomóc naszym Klientom bez względu na to,co jest przyczyną braku możliwości otwarcia drzwi.

Wśród wykonywanych przez nas prac ślusarskich ważne miejsce zajmuje montaż i wymiana zamków. Możesz skorzystać także z naszych rad w zakresie obu wymienionych usług zwłaszcza, gdy nie jesteś pewien co do wyboru nowego mechanizmu. Polecamy w pierwszej kolejności montaż zamków firmy Gerda i Dierre, które sprawdziły się w domach wielu Polaków. Nasi ślusarze,aby usprawnić wykonywane usługi, prowadzą również sprzedaż zamków.

Specjaliści z Pogotowia zamkowego z poznańskiej dzielnicy Łazarz są także wzywani niemal każdego dnia do naprawy zamków. Wykonania tego zadania podejmujemy się bez względu na rodzaj zamka.

Czekamy na Twój telefon

Do dyspozycji naszych Klientów jesteśmy 7 dni w tygodniu (również w niedziele i święta). Bez względu na porę dnia, i nocy  awaryjnie otworzymy każdy samochód.

Aby skontaktować się z nami wystarczy zadzwonić pod numer – tel. 600-277-499.

Call Now Button