Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW POZNAŃ PIĄTKOWO

WYMIENIAĆ CZY NAPRAWIAĆ?

Właściwie każdy zepsuty zamek można naprawić. Nie każdy jednak opłaca Naprawa zamków Poznań Piatkowosię naprawiać, dlatego warto to przemyśleć kierując się dwoma kryteriami: ekonomicznym i estetycznym.

1. Ekonomiczny – Naprawa zamków jest wskazana, gdy wymiana jest droższa od naprawy lub gdy dorobienie kluczy dla wszystkich użytkowników jest nie opłacalne.

2. Estetyczny – Naprawa zamków jest polecana przy unikatowych zamkach niedostępnych na terenie Polski, jak również przy zamkach i zabezpieczeniach, które są zabytkowe.

Przy każdej awarii nasi technicy pomogą określić koszty związane z naprawą lub wymianą zamków. Jesteśmy gotowi pomóc i doradzić Państwu w każdej sytuacji.

DLACZEGO WYBRAĆ POGOTOWIE ZAMKOWE W POZNANIU ODDZIAŁ PIĄTKOWO?

Wieloletnie doświadczenie wsparte okresowymi szkoleniami zapewniają naszym pracownikom znajomość każdego rodzaju zamknięć i zabezpieczeń. Umożliwiają również naprawę zamków i blokad różnego typu. Dzięki nowoczesnym profesjonalnym narzędziom jesteśmy w stanie naprawić każdy zepsuty zamek.

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo jest przygotowane na każdą pomoc związaną z zamkami, zabezpieczeniami i blokadami. Nasze usługi ślusarskie zapewniają kompleksowe rozwiązania każdej awarii:
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi, 
–             montaż i wymiana zamków,
–             ślusarstwo.  

Dla wygody i bezpieczeństwa naszych Klientów pracujemy 24 godziny na dobę. Jesteśmy do dyspozycji każdego dnia, również w dni wolne od pracy i święta.
Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo czeka na Państwa zgłoszenia pod numerem telefonu: 600-277-499 lub (61) 824-68-78


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare Miasto
Nowe Miasto

Call Now Button