NAPRAWA ZAMKÓW POZNAŃ PIĄTKOWO

WYMIENIAĆ CZY NAPRAWIAĆ?

Właściwie każdy zepsuty zamek można naprawić. Nie każdy jednak opłaca Naprawa zamków Poznań Piatkowosię naprawiać, dlatego warto to przemyśleć kierując się dwoma kryteriami: ekonomicznym i estetycznym.

1. Ekonomiczny – Naprawa zamków jest wskazana, gdy wymiana jest droższa od naprawy lub gdy dorobienie kluczy dla wszystkich użytkowników jest nie opłacalne.

2. Estetyczny – Naprawa zamków jest polecana przy unikatowych zamkach niedostępnych na terenie Polski, jak również przy zamkach i zabezpieczeniach, które są zabytkowe.

Przy każdej awarii nasi technicy pomogą określić koszty związane z naprawą lub wymianą zamków. Jesteśmy gotowi pomóc i doradzić Państwu w każdej sytuacji.

DLACZEGO WYBRAĆ POGOTOWIE ZAMKOWE W POZNANIU ODDZIAŁ PIĄTKOWO?

Wieloletnie doświadczenie wsparte okresowymi szkoleniami zapewniają naszym pracownikom znajomość każdego rodzaju zamknięć i zabezpieczeń. Umożliwiają również naprawę zamków i blokad różnego typu. Dzięki nowoczesnym profesjonalnym narzędziom jesteśmy w stanie naprawić każdy zepsuty zamek.

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo jest przygotowane na każdą pomoc związaną z zamkami, zabezpieczeniami i blokadami. Nasze usługi ślusarskie zapewniają kompleksowe rozwiązania każdej awarii:
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi, 
–             montaż i wymiana zamków,
–             ślusarstwo.  

Dla wygody i bezpieczeństwa naszych Klientów pracujemy 24 godziny na dobę. Jesteśmy do dyspozycji każdego dnia, również w dni wolne od pracy i święta.
Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo czeka na Państwa zgłoszenia pod numerem telefonu: 600-277-499 lub (61) 824-68-78


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare Miasto
Nowe Miasto