Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW POZNAŃ JEŻYCE

Czasem zdarza się, że nasz zamek zupełnie bez powodu zacina się iNaprawa zamków Poznań Jeżyce uniemożliwia nam wejście do mieszkania lub poprawne zamknięcie go. Czy jednak takie sytuacje dzieją się bez powodu? My wiemy, że nie. Dlatego od lat świadczymy usługę naprawy zamków stawiając na profesjonalizm i szybki czas reakcji.

W NAPRAWIE ZAMKÓW POSTAW NA SPRAWDZONYCH ŚLUSARZY

Awaria zamków to najczęściej efekt nadmiernej eksploatacji zamków, które codziennie używane są kilkukrotnie. Po kilku latach zamek traci swoje właściwości ze względu na zużycie. Awarii zamka często winna jest zła jakość wykonania, materiały niskiej jakości oraz nieprawidłowe obchodzenie się z kluczami. Mało kto zdaje sobie sprawę, że wielu awariom winne jest zrzucanie kluczy z wysokości, przechowywanie ich w nieodpowiednim miejscu oraz otwieranie butelek czy słoików za pomocą kluczy. Codzienna profilaktyka, która nie wiąże się z ogromnym wysiłkiem, często czyni cuda. Wystarczy zwracać uwagę na miejsce przechowywania kluczy, delikatnie otwierać drzwi (bez szarpania i trzaskania) oraz co kilka tygodni stosować ogólnie dostępne preparaty konserwacyjne. Co jednak, kiedy nasz zamek zepsuje się pomimo stosowania się do powyższych zaleceń? Nie warto się stresować, wystarczy zadzwonić po sprawdzone pogotowie ślusarskie, które w kilka chwil rozwiąże problem.

NAPRAWA ZAMKA TO NIC INNEGO, JAK USUNIĘCIE PROBLEMU

Jako pogotowie ślusarskie posiadamy filie w wielu miastach – między innymi w Poznaniu, gdzie obsługujemy całe Jeżyce. Dojeżdżamy do klienta, który potrzebuje pomocy, na terenie dzielnicy bezpłatnie, w przeciągu kilku lub kilkunastu minut. Jesteśmy niezawodni – naprawiliśmy już setki zamków sprawiając, że nasi klienci zawsze byli zadowoleni z usług, które dla nich świadczyliśmy. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy liderem rynku ślusarskiego. Jako ogólnopolska sieć jesteśmy pogotowiem ślusarskim, które jest najczęściej wybierane na rynku. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie w naprawie zamków, posiadamy certyfikaty potwierdzające ukończenie wielu ważnych szkoleń związanych z nowoczesnymi technikami ślusarstwa. Nasze doświadczenie wynika nie tylko z wieloletniej obecności w branży, ale także nieustannie rozszerzanej wiedzy.

Usługę naprawy zamków prowadzimy całodobowo. Chcemy pomagać niezależnie od pory dnia, a więc przygotowani jesteśmy na naprawę zamków w nietypowych godzinach. Nasza usługa naprawy zamków słynie z szybkiego czasu reakcji. Wiemy, że zepsuty zamek nie cierpi zwłoki, a więc w momencie, gdy dowiemy się o nietypowym zdarzeniu, natychmiast wyruszamy we wskazane miejsce, aby jak najszybciej zlikwidować problem związany z zepsutym zamkiem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi naprawy zamków kontaktując się pod numerem 600-277-499 lub (61) 824-68-78

 

Świadczymy również inne usługi:

– awaryjne otwieranie samochodów
– awaryjne otwieranie mieszkań
– montaż i wymiana zamków
– ślusarstwo


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Wilda
Winogrady
Stare Miasto
Nowe Miasto

Call Now Button