Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

Montaż i wymiana zamka w drzwiach Poznań Łazarz

Montaż zamków

Jakość zamontowanego w drzwiach zamka decyduje o bezpieczeństwie Montaż i wymiana zamków Poznań Łazarzdomowników i zgromadzonych dóbr. Niemniej jednak, nawet najlepszy i najbardziej nowoczesny zamek nie spełni swojej roli, jeśli jego montaż zostanie przeprowadzony niepoprawnie. Decydując się na samodzielną instalację należy zdawać sobie sprawę z grożącego niebezpieczeństwa. Dlatego osobom, które planują w niedalekiej przyszłości montaż nowego zamka polecamy skorzystać z usług specjalistów, takich jak pracownicy Pogotowia zamkowego Poznań-Łazarz.

Nasi pracownicy z pełnym profesjonalizmem zajmą się realizacją usług ślusarskich w Państwa domu. Montażem zamków trudnimy się od lat. Doradzamy naszym Klientom, jesteśmy w stanie zaproponować zamek, który będzie najlepiej pasował do posiadanych drzwi, oraz który zapewni pełnię bezpieczeństwa. Dodatkowo, klientom korzystającym z naszych usług, proponujemy zakup najwyższej jakości zamków Gerda i zamków Dierre, które można nabyć bezpośrednio u naszych ślusarzy.

Usługa wymiany zamka

Nasi Klienci wprowadzając się do nowego lokum nierzadko pierwsze, co robią to wymieniają stare zamki na nowe. Jest to bardzo dobra decyzja biorąc pod uwagę, że włamania do mieszkań i kradzieże zdarzają się każdego dnia, nawet w pozornie bezpiecznych dzielnicach.

Nasi pracownicy często wymieniają także zużyte mechanizmy – takie, w których naprawa zamków jest nieuzasadniona pod względem ekonomicznym lub technicznym. Wymiana całego mechanizmu jest wtedy najlepszym rozwiązaniem, oczywiście pod warunkiem, że będzie ona wykonana przez profesjonalistów.

Ślusarze z pogotowia zamkowego niemal codziennie zajmują się realizacja takich zleceń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalistycznym narzędziom wykonywana przez nas usługa wymiany zamka przeprowadzana jest szybko i bez żadnych problemów. Klientom proponujemy wymianę starych zamków na nowe firmy Gerda i zamków Dierre.

Nasza oferta

Montaż i wymiana zamków to nie jedyne usługi wykonywane przez ślusarzy z Pogotowia zamkowego Poznań-Łazarz. Mamy do zaproponowania naszym Klientom również naprawę oraz serwis zamków, które przedłużą czas ich użytkowania.

Ponadto nasi ślusarze doskonale radzą sobie z bezinwazyjnym,awaryjnym otwieraniem aut miejskich, aut terenowych, sportowych, premium, a nawet luksusowych bez względu na rok produkcji samochodu. Wśród otrzymywanych zleceń jest również awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, które wykonujemy z należytą pieczołowitością.

Całodobowe usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Poznań-Łazarz działa codziennie, także w niedziele i w dni świąteczne. Montaż i wymianę zamków oraz inne usługi ślusarskie wykonujemy na terenie całej dzielnicy Łazarz bez względu na porę dnia i nocy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zachęcamy do kontaktu – tel. 600-277-499

Call Now Button