Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW POZNAŃ 24H

Montaż wymiana zamków Poznań

WYMIEŃ ZEPSUTY ZAMEK W DRZWIACH

Kiedy zauważycie, że Wasz zamek nie działa tak dobrze jak niegdyś lub że coraz częściej zacina się, zadzwońcie po pogotowie zamkowe w Poznaniu. Przyjedziemy i sprawdzimy, co się dzieje. Ocenimy, czy zamek wymaga serwisu i konserwacji, czy konieczny jest montaż i wymiana zamków. O zamek we własnych drzwiach z pewnością warto dbać – jest on gwarancją bezpieczeństwa. Nie wahaj się zatem i dzwoń pod numer telefonu 600-277-499 lub (61) 824-68-78Ślusarze z pogotowia zamkowego z pewnością pomogą zamontować i wymienić zamek, ale także jeśli będzie taka możliwość –  naprawią każdy mechanizm.

NASZA PRACA – WASZE BEZPIECZEŃSTWO

Chcemy, aby nasi Klienci i ich mienie byli bezpieczni. Dlatego też każde zlecenie traktujemy niezwykle poważnie i podchodzimy do niego wyjątkowo solidnie. Każdorazowo – w ramach usługi związanej z montażem i wymianą zamków w drzwiach nasi ślusarze przeprowadzają szczegółowy test zamontowanego zamka. Sprawdzają przy Kliencie, czy wszystko działa w jak najlepszym porządku. Poinstruują także, jak zamek konserwować i w jaki sposób go użytkować, aby w nienagannym stanie działał przez wiele lat.
Pogotowie zamkowe w Poznaniu to fachowcy od zadań specjalnych, o każdej porze dnia i nocy przybędziemy, by pomóc Wam w potrzebie. Telefon 600-277-499 lub (61) 824-68-78. Wykonany solidnie wymianę i montaż zamków Gerda Poznań!

SKUTECZNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

Pogotowie zamkowe w Poznaniu – przyjeżdżamy, by skutecznie pomóc, a nie zaszkodzić, dlatego działamy całkowicie bezinwazyjnie. Naprawiamy, a nie niszczymy. Dlatego Klienci są tak zadowoleni z naszych usług. Stale podnosimy kwalifikacje ślusarzy zatrudnianych w pogotowiu zamkowym w Poznaniu.
Wiemy, że wiedza i ogromne doświadczenie, jakie zdobyliśmy podczas ponad 25-letniej pracy w zawodzie ślusarza są naszą siłą. Zaufali nam już Klienci wielu polskich miast, z pewnością i w Poznaniu są zadowoleni Klienci, którzy mogą polecić nasze usługi.
Zapytajcie swoich znajomych, a przekonacie się, że warto skorzystać z fachowości ślusarzy pogotowia zamkowego w Poznaniu w celu montażu i naprawy zamków.

Poza montażem i wymianą zamków Gerda, zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów, awaryjnym otwieranie mieszkań czy naprawą zamków zajmujemy się również dorabianiem kluczy.

W naszej ofercie wykonujemy również:


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:

Call Now Button