Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

USŁUGI ŚLUSARSKIE POZNAŃ WINOGRADY


Nasze pogotowie ślusarskie posiada kilka filii w Poznaniu, Pogotowie ślusarskie Poznań Winogradykażda z nich podlega pod dedykowaną dzielnicę.
 Jedną z nich są Winogrady, którymi opiekujemy się całodobowo. Świadczymy usługi ślusarskie wszelkiego rodzaju, począwszy od standardowej usługi dorabiania kluczy poprzez montaż, wymianę i naprawę zamków, a kończąc na awaryjnym otwieraniu zamków mieszkań, domów i samochodów.

Dobry ślusarz to osoba, która jest ekspertem w swoim fachu, jest uprzejmy i posiada bardzo dobre podejście do klienta.Nasi ślusarze to najlepsi specjaliści w mieście, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie oraz wiedzę, która wraz z rozwojem techniki jest aktualizowana za pomocą wszelkiego rodzaju szkoleń ślusarskich, na których prezentowane są najnowsze osiągnięcia techniki wykorzystywane w naszej branży. Jeśli szukasz więc pogotowia zamkowego w Winogradach, zapraszamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich.

ZAUFAJ FACHOWCOM Z DOŚWIADCZENIEM W BRANŻY

Wiemy, że czas jest często najważniejszą wartością dla naszych klientów. Wiemy również, że takie sytuacje jak zatrzaśnięcie kluczy w aucie lub zagubione klucze do mieszkania to zdarzenie, które wiążą się ze stresem. Zatrzaśnięte drzwi lub zablokowany zamek może okazać się koszmarem, który opóźni ważne spotkanie z klientem lub przyczyni się do spóźnienia na samolot. Dlatego właśnie dbamy o szybki czas reakcji naszych ślusarzy.

Już w momencie gdy otrzymujemy na naszą infolinię informację o awarii we wskazane miejsce wysyłamy ślusarza, który znajduje się najbliżej miejsca zdarzenia. Czas reakcji zazwyczaj wynosi kilka, kilkanaście minut i zawsze jest ograniczony do minimum. Sam proces likwidacji usterki uzależniony jest od powagi problemu, jednak nigdy nie trwa więcej niż potrzeba.

DOSTĘPNI O KAŻDEJ PORZE

Pracujemy w dni świąteczna oraz w nocy ponieważ wiemy, że usterka związana z zamkiem może zdarzyć się każdemu za każdym razem, gdy używany jest zamek. Bezpieczeństwo naszych klientów jest najważniejsze, a więc nie chcemy pozostawiać naszych klientów z problemem sam na sam – wiemy bowiem, że jesteśmy w stanie naprawić usterkę w przeciągu kilku minut, a kwestia naprawy jest dla naszego klienta najważniejsza.

Otworzymy każde drzwi, naprawimy każdy zamek. Zapewnimy Ci to, czego nie jesteś w stanie kupić nawet z najlepszym, najdroższym zamkiem – BEZPIECZEŃSTWO.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, kontaktując się pod numerem 600-277-499 lub (61) 824-68-78

 

Świadczymy również inne usługi:

– awaryjne otwieranie samochodów
– awaryjne otwieranie mieszkań
– montaż i wymiana zamków
– naprawa zamków

Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:

Piątkowo

Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Nowe Miasto
Stare Miasto

Call Now Button