Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW POZNAŃ 24H

Naprawa zamków Poznań

Naprawimy zamek – szybko i skutecznie

Bardzo  często zdarzają się  kłopotliwe sytuacje, kiedy to awarii ulegają zamki do drzwi zewnętrznych. W ciągu dnia wielokrotnie zamykamy i otwieramy drzwi, co w końcu doprowadzić może do uszkodzenia mechanizmu. Brak właściwego serwisu zamków również przyczynia się do szybszego zużycia tego ważnego zabezpieczenia naszych mieszkań.

Co można uczynić, gdy zamek zacina się, klucz nie chce prawidłowo zadziałać, a w najgorszym razie, w ogóle nie można dostać się do własnego mieszkania?

Oczywiście można spróbować domowych sposobów. Do najbardziej znanych należy smarowanie wnętrza zamka różnymi smarami, które mają ułatwić pracę wkładki. Nawet jeśli na krótko sposób zadziała, wkrótce zamek ponownie odmówi posłuszeństwa. Bezpieczeństwo naszemu mieszkaniu zapewni jedynie wymiana zamków w całości lub tylko zepsutej wkładki.

Samodzielne zamontowanie zamka będzie skutkowało utratą gwarancji. Licencjonowany ślusarz z Poznania dokona naprawy zamków lub wstawi nowy zamek, a klient zachowa prawo do dwuletniego okresu gwarancyjnego.

Fachowiec doradzi

Zamki, spełniające wymogi współczesnej technologii są gwarancją bezpieczeństwa. Pogotowie zamkowe w Poznaniu zatrudnia specjalistów, którzy orientują się w najnowszych zabezpieczeniach i doradzą wybór certyfikowanego zamka,  którego montaż zapewni bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Nasza firma prowadzi sprzedaż zamków zapewniających wysoki stopień zabezpieczenia przed włamaniem.

Nie warto kupować tańszych zamków, bez certyfikatu. Wprawdzie koszt niecertyfikowanego zamka będzie niższy, jednak taki mechanizm nie jest objęty gwarancją i zwykle nie spełnia wszelkich wymogów bezpieczeństwa. Wybór atestowanego zamka oznakowanego klasą C, zapewni Państwu spokój i pewność, że został dokonany najkorzystniejszy zakup. Nasze W ofercie naszej firmy znajduje się  również usługa montażu zamków elektronicznych, zawierających specjalny kod umożliwiający otwarcie zamka oraz zamki szyfrowe, które nie wymagają stosowania kluczy. Odpowiedni szyfr, wprowadzany do mechanizmu szyfrującego, powoduje otwieranie zamków. Pogotowie oferuje także inne specjalistyczne usługi ślusarskie – w tym awaryjne otwieranie mieszkań.

Kluczowym wymogiem długoterminowego działania zastosowanych zabezpieczeń, jest regularny serwis zamków w Poznaniu. Może polegać jedynie na naoliwieniu mechanizmu zamka i dokręceniu, by nie był zbyt luźny, co zakłóca jego prawidłową pracę. Usługa obejmuje przegląd, naprawę oraz, w razie potrzeby, wstawienie nowych zamków – wpuszczanych, nawierzchniowych, a także rzadziej stosowanych, elektronicznych i szyfrowych.

Kiedy zachodzi konieczność  naprawy zamków, a nawet ich wymiany, nasz pracownik udostępni atestowane zamki, które pomogą uporać się z problemem.

 Specjalistyczne usługi ślusarskie na terenie Poznania

Zapraszamy do skorzystania z fachowej pomocy naszych pracowników. W zakresie działania firmy znajduje się konserwacja i naprawa zamków, wprawianie nowych mechanizmów, a także awaryjne otwieranie samochodów.

Niesiemy pomoc przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu – tel. 600-277-499 lub (61) 824-68-78.

Poza naprawą zamków, awaryjnym otwieraniem mieszkań, otwieraniem samochodów, montażem, wymianą zamków zajmujemy się również dorabianiem kluczy.

Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Call Now Button