Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW POZNAŃ GRUNWALD

ZABLOKOWANY ZAMEK W SAMOCHODZIE

Zepsuty zamek w naszym aucie to sytuacja, w której powinniśmyAwaryjne otwieranie samochodow Poznan Grunwald skorzystać z pomocy tylko i wyłącznie zawodowców. Jest to jedyna gwarancja, że wykonają awaryjne otwieranie bezszkodowo i precyzyjnie.
Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Grunwald specjalizuje się w usługach ślusarskich dotyczących awaryjnego otwierania.Wieloletnia bogata praktyka poparta szerokim zakresem wiedzy pozwala nam być jednym z liderów branży. Awaryjne otwieranie samochodów to nasza specjalność.
Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów jest poparte wyposażeniem każdej naszej ekipy technicznej w zestawy profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi niezbędnych do przeprowadzenia awaryjnego otwierania.

CZAS OCZEKIWANIA NA POMOC

Awaryjne otwieranie samochodów to usługa ślusarska, którą klienci potrzebują mieć wykonaną od razu. Samochód pozostawiony w środku obcego miasta czy pod domem jest klientom potrzebny od zaraz. Wyszliśmy naprzeciw tym potrzebom. Usługi ślusarskie, takie jak awaryjne otwieranie samochodów, są przez nas wykonywane zaraz po wezwaniu pomocy. Dyżurujemy i pracujemy 24 godziny na dobę. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, również w święta.

PORADZIMY SOBIE Z KAŻDYM ZAMKIEM I KAŻDĄ AWARIĄ

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Grunwald gotowy jest pomóc we wszystkich problemach  związanych z zamkami i zabezpieczeniami. Kasetki sejfowe, sejfy, witryny sklepowe czy bramy magazynowe nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Dla pełnej obsługi naszych klientów polecamy również inne usługi ślusarskie:

–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi, 
–             naprawa zamków,
–             montaż i wymiana zamków,
–             ślusarstwo.

W sytuacjach awaryjnych, jak również przy umówieniu usługi na termin, mogą Państwo dzwonić o każdej porze dnia i nocy.

Tylko Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Grunwald gwarantuje obsługę na tak wysokim poziomie. Dlatego bez względu na godzinę, dzwoń pod numer: 600-277-499 lub (61) 824-68-78

Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Piątkowo
Rataje
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare miasto
Nowe miasto

Call Now Button