Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

USŁUGI ŚLUSARSKIE POZNAŃ WILDA

Jeżeli szukasz sprawdzonego pogotowia ślusarskiego w Poznaniu, które Pogotowie ślusarskie Poznań Wildaobsługuje dzielnicę Poznań Wilda, dobrze trafiłeś! Nasze pogotowie ślusarskie opiekuje się bezpieczeństwem całej Wildy, niezależnie od pory dnia czy nocy.

Całodobowe pogotowie ślusarskie, jakim jesteśmy, to firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Jesteśmy jednym z wielu punktów wielkiej, ogólnopolskiej sieci ślusarskiej, dla której najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Ponieważ Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dołożymy wszelkich starań, aby każda usługa świadczona przez nas wykonana była perfekcyjnie.

Jesteśmy pogotowiem ślusarskim, które od lat zajmuje się wszelkiego rodzaju naprawami ślusarskimi. Świadczymy między innymi takie usługi jak awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodów, montaż, naprawa i wymiana zamków, dorabianie kluczy i instalacja systemów zabezpieczeń. Swoją działalność rozpoczęliśmy wiele lat temu, a dziś jesteśmy członkiem ogólnopolskiej sieci, które posiada punkty rozmieszczone po całej Polsce. Swoje działania skupiliśmy na dzielnicy Poznań Wilda, gdzie dojazd specjalisty odbywa się w przeciągu kilku minut od zgłoszenia awarii. Dojazd na terenie dzielnicy jest darmowy, klient nie ponosi żadnych kosztów.

NASI KLIENCI CENIĄ NAS ZA:

• Profesjonalizm – otworzenie nawet najbardziej zaciętego zamka nie jest dla nas problemem. Doskonale znamy się na swojej pracy, posiadamy dużą wiedzę z zakresu ślusarstwa i zabezpieczeń domów, firm i samochodów. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na praktyczne porady, które poprawiają poziom bezpieczeństwa każdej posiadłości.

• Szybkość działania – jako pogotowie ślusarskie każde zgłoszenie traktujemy jako to, które nie może cierpieć zwłoki. Dzięki temu nasi Klienci nie pozostają sami z problemem dłużej niż kilkanaście minut – jako pogotowie ślusarskie dojeżdżamy w miejsce natychmiastowo, a usługę wykonujemy w najszybszym czasie.

• Konkurencyjne ceny – oferujemy jedne z najniższych cen za usługi wykonane w najwyższej jakości. Jako pogotowie ślusarskie oferujemy najwyższą jakość za najlepszą cenę.

Zapraszamy do kontaktu z nami – 600-277-499 lub (61) 824-68-78. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, wycenimy zlecenie oraz zareagujemy na Państwa problem. Kontakt z nami jest całodobowy, czekamy na wiadomość od Państwa.

Świadczymy również inne usługi:

– awaryjne otwieranie samochodów
– awaryjne otwieranie mieszkań
– montaż i wymiana zamków
– naprawa zamków


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:


Piątkowo

Rataje
Grunwald
Jeżyce
Winogrady
Nowe Miasto
Stare Miasto

Call Now Button