Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

DORABIANIE KLUCZY POZNAŃ

Dorabianie kluczy PoznańZapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy pogotowiem ślusarskim, które posiada swoją siedzibę w Poznaniu. Zajmujemy się min. awaryjnym otwieraniem drzwi mieszkań, drzwi samochodów oraz naprawą zamków. Kolejną usługą, którą bardzo często świadczymy jest dorabianie kluczy wszelkiego rodzaju.

Najpopularniejszy rodzaj kluczy, którzy chcą skopiować nasi klienci to klucze do zamków zewnętrznych i wewnętrznych przeznaczone do pomieszczeń. Często klienci jednak potrzebują dość nietypowych kopii np. sejfów, szafek czy kłódek. Nasze pogotowie ślusarskie Poznań przyjmuje najbardziej nietypowe zlecenia i wykonuje je szybko i sprawnie.

Dorabianie kluczy możemy wykonać w sposób tradycyjny, używając materiału surowcowemu, który poddajemy obróbce za pomocą specjalnych maszyn przeznaczonych do tego celu. Pracujemy na produktach wysokiej jakości, które charakteryzują się długą żywotnością.

Pogotowie zamkowe w Poznaniu również dorabia klucze

Dorabiamy klucze również w sposób komputerowy, za pomocą którego skopiować można klucz elektroniczny lub plastikową kartę dostępu. Klucze dorabiamy w oparciu o kopię lub na podstawie zamka. Usługa ta odbywa się w oparciu o licencję policyjną wydawaną przez Policję. Nasza firma należy również do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych. Każdy z naszych pracowników posiada Licencję  Pracownika Zabezpieczenia Technicznego. Korzystając z naszych usług mają więc Państwo pewność, że korzystają Państwo z doświadczenia, wiedzy i umiejętności odpowiedzialnego przedsiębiorstwa.

Mając na uwadze komfort i potrzeby naszych klientów prowadzimy usługi ślusarskie całodobowo – awaryjne otwieranie drzwi samochodów czy dorabianie kluczy do drzwi mieszkań następuje w przeciągu kilku, kilkunastu minut po zgłoszeniu potrzeby przez klienta.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Usługi ślusarskie prowadzimy na najwyższym poziomie. Poza standardowymi usługami, takimi jak dorabianie kluczy lub naprawa zamków, świadczymy również doradztwo w zakresie zabezpieczeń. Nasi klienci to grono właścicieli hoteli i firm, którym zależy na bezpieczeństwie. Zaufały nam także setki prywatnych klientów, którzy cenią sobie komfort i spokój zapewniony przez dobre zabezpieczenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 600-277-499 lub (61) 824-68-78

Call Now Button