Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

DORABIANIE KLUCZY POZNAŃ

Dorabianie kluczy Poznań

Dorabianie kluczy Poznań – zaufaj specjalistom od usług ślusarskich!

Jesteśmy Pogotowiem ślusarskim, które posiada swoją siedzibę w Poznaniu. Zajmujemy się różnymi usługami związanymi z zamkami, w tym m.in. awaryjnym otwieraniem drzwi mieszkań, drzwi samochodów oraz naprawą zamków. Kolejną usługą, którą świadczymy, jest dorabianie kluczy do drzwi mieszkań, domów, firm czy instytucji.

Najpopularniejszy rodzaj kluczy, którzy chcą skopiować nasi klienci, to klucze do zamków zewnętrznych i wewnętrznych przeznaczone do pomieszczeń. Często klienci jednak potrzebują dość nietypowych kopii kluczy np. do sejfów, szafek czy kłódek. Nasze Pogotowie ślusarskie Poznań przyjmuje nawet trudne zlecenia, wykonując je szybko i sprawnie.

Pogotowie zamkowe w Poznaniu pomaga w każdej sytuacji związanej z zamkami!

Dorabianie kluczy możemy wykonać w sposób tradycyjny, używając materiału, który poddajemy obróbce za pomocą specjalnych maszyn przeznaczonych do tego celu. Pracujemy na produktach wysokiej jakości, które charakteryzują się długą żywotnością. Dorabiamy klucze również w sposób komputerowy, za pomocą którego skopiować można klucz elektroniczny lub plastikową kartę dostępu. Klucze dorabiamy w oparciu o kopię lub na podstawie zamka. Usługa ta oferowana jest wyłącznie osobom posiadającym uprawnienia do możliwości dorobienia klucza.

Nasza firma należy również do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych. Każdy z naszych pracowników posiada niezbędne kwalifikacje poparte odpowiednimi certyfikatami. Korzystając z naszych usług klienci mogą pewność, że współpracują z odpowiedzialną, rzetelną firmą, która dokłada starań o ich bezpieczeństwo.

Mając na uwadze komfort i potrzeby naszych klientów prowadzimy usługi ślusarskie 7 dni w tygodniu –awaryjne otwieranie drzwi samochodów, awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, naprawa zamków czy dorobienie klucza do drzwi mieszkań następuje bardzo szybko po telefonicznym zgłoszeniu przez klienta bądź w umówionym czasie.

Przekonaj się o jakości naszych usług – 600-277-499 lub (61) 824-68-78

Poznaj nasze usługi ślusarskie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie usług ślusarskich, które niezależnie od ich rodzaju zawsze świadczymy na najwyższym poziomie. Poza usługą, jaką jest dorabianie kluczy, oferujemy również doradztwo w zakresie zabezpieczeń. Nasi klienci to grono właścicieli hoteli i firm, którym zależy na wysokim poziomie bezpieczeństwa. Zaufały nam także setki prywatnych klientów, którzy cenią sobie komfort i spokój zapewniony przez dobre zabezpieczenia. W naszej ofercie znajdują się także naprawa zamków, serwis zamków, awaryjne otwieranie drzwi.

Skontaktuj się z nami, gdy potrzebujesz pomocy związanej z zamkami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w tym również w niedziele i święta, w godzinach 06:00-24:00. Zadzwoń pod numer: 600-277-499 lub (61) 824-68-78

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich!

 

Call Now Button