Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ POZNAŃ

Otwieranie drzwi Poznań

Pogotowie zamkowe Poznań – skuteczna pomoc ślusarska

Zamki w drzwiach wejściowych mogą po pewnym czasie użytkowania odmówić posłuszeństwa. Nawet najlepsze mechanizmy niekiedy sprawiają problemy i swoim właścicielom robią niemiłą niespodziankę w postaci awarii. W przypadku braku możliwości dostania się do własnego mieszkania, domu czy firmy, należy wezwać profesjonalnego ślusarza, który wykona awaryjne otwieranie zamków. Gdzie go znaleźć? W Pogotowiu zamkowym Poznań!

Awaryjne otwieranie drzwi to nasza specjalność. Pogotowie zamkowe od ponad 30 lat otwiera zatrzaśnięte zamki w drzwiach wejściowych, pomagając wydostać się klientom z kłopotliwej sytuacji związanej z awarią zamka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy się na naszej pracy. Jesteśmy również wyposażeni w nowoczesny sprzęt ślusarski, co pozwala nam na awaryjne otwieranie każdego rodzaju zamków, w tym także zamków antywłamaniowych.

Jeśli masz problem z zamkiem w drzwiach – zadzwoń do nas! Telefon kontaktowy: 600-277-499 lub (61) 824-68-78

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań – zadanie dla specjalistów!

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Poznaniu to najwyższej klasy specjaliści. Wieloletnie doświadczenie jest poparte specjalistyczną wiedzą, którą nasi pracownicy systematycznie uzupełniają w szkoleniach branżowych, w czasie których poznają nowinki techniczne i technologiczne z dziedziny zamków. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że awaryjne otwieranie mieszkań nie ma przed nimi tajemnic!

Każdą usługę awaryjnego otwierania zamków drzwi realizujemy w sposób bezinwazyjny, nie niszcząc mechanizmu, nie rysując drzwi czy framugi i nie narażając przy tym na dodatkowe koszty. Co więcej stawiamy sobie za cel bezpieczeństwo klientów, dlatego gdy awaria zamka lub zatrzaśnięcie drzwi spowoduje ich uszkodzenie i brak możliwości pełnienia funkcji zabezpieczającej, ślusarz z naszej firmy może od ręki wykonać usługę, jaką jest naprawa zamków lub wymiana zamków na nowe. Na wyposażeniu posiadamy zamki najlepszych firm, w tym także zamki antywłamaniowe, które mogą zostać zainstalowane od razu, bez konieczności umawiania następnej wizyty. Wszystko dla dobra i wygody naszych klientów!

Pogotowie ślusarskie – wezwij nas, gdy potrzebne Ci awaryjne otwieranie mieszkań! Poznań i okolice – zapraszamy do współpracy!

Sprawdź nasze usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Poznań działa w branży ślusarskiej od lat, a w naszych działaniach jesteśmy bezkonkurencyjni. Oferujemy szeroki wachlarz usług, poczynając od naprawy zamków, poprzez montaż i wymianę zamków, na wymagającej ogromnej wiedzy i praktyki zawodowej oraz specjalistycznych narzędzi usłudze, jaką jest awaryjne otwieranie samochodów, kończąc.

Do dyspozycji klientów jesteśmy przez 7 dni w tygodniu, również w niedzielę i święta. Wystarczy do nas zadzwonić pod numer telefonu 600-277-499 lub (61) 824-68-78 i umówić się z jednym z naszych specjalistów w dogodnym dla siebie terminie i czasie.

Poza awaryjnym otwieraniem mieszkań, otwieraniem samochodów, montażem, wymianą i naprawą zamków zajmujemy się również dorabianiem kluczy.

Nasze usługi świadczymy we wszystkich dzielnicach Poznania:

Call Now Button