Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI MIESZKAŃ POZNAŃ 24H

Otwieranie drzwi Poznań

POGOTOWIE ZAMKOWE – SKUTECZNA RECEPTA NA ZATRZAŚNIĘTY ZAMEK

Zdarza się, że zamki odmawiają posłuszeństwa. Nawet te najlepsze, wydawałoby się bezawaryjne, czasem sprawiają problemy i swoim właścicielom robią niemiłą niespodziankę w postaci zatrzaśniętych drzwi.
My mamy na to receptę – awaryjne otwieranie drzwi to nasza specjalność! Pogotowie zamkowe od ponad 20 lat otwiera zatrzaśnięte zamki. To dla nas chleb powszedni. Jeśli masz problem ze swoim mechanizmem zamykającym drzwi w domu – zadzwoń! Telefon 600-277-499 lub (61) 824-68-78Awaryjnie otwieramy mieszkania zamknięte nawet zamkami patentowymi i antywłamaniowymi. Nasi ślusarze wykonują również awaryjne otwieranie samochodów na terenie Poznania i okolic.

DOŚWIADCZENIE CZYNI CUDA

Ślusarze z pogotowia zamkowego w Poznaniu to najwyższej klasy specjaliści. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Wieloletnie doświadczenie uzupełniamy gruntowną, specjalistyczną wiedzą. Co więcej – wszyscy nasi pracownicy systematycznie biorą udział w szkoleniach branżowych, na których poznają nowinki techniczne i technologiczne z dziedziny zamkówDlatego też awaryjne otwieranie mieszkań nie ma przed nami tajemnic. W dodatku przeważnie robimy to bezinwazyjnie, nie niszcząc mechanizmu i nie narażając naszych Klientów na dodatkowe koszty.

SPRAWDŹ NAS

Z pewnością któryś z Waszych znajomych skorzystał już kiedyś z naszych usług. Jesteśmy pewni, że wspomina naszą pracę jako profesjonalną i bezinwazyjną. Znając najnowocześniejsze metody naprawy zamków jesteśmy po prostu bezkonkurencyjni. Zapytaj o pogotowie zamkowe w Poznaniu swoich znajomych. Z pewnością potwierdzą, że świetnie wykonujemy awaryjne otwieranie drzwi. To będzie najlepsza i najbardziej wiarygodna rekomendacja. My z kolei polecamy się na teraz i na przyszłość. Otwieramy drzwi jak nikt inny!

Do Twojej dyspozycji jesteśmy przez całą dobę. Teraz awaryjnie otwieramy drzwi także w nocy – również w niedzielę i święta. Wystarczy do nas zadzwonić pod numer telefonu 600-277-499 lub (61) 824-68-78 I umówić się z jednym z naszych specjalistów w dogodnym dla siebie terminie i czasie.

Poza awaryjnym otwieraniem mieszkań, otwieraniem samochodów, montażem, wymianą i naprawą zamków zajmujemy się również dorabianiem kluczy.

Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:

Call Now Button