Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ POZNAŃ GRUNWALD

ZEPSUTY ZAMEK I JEGO AWARYJNE OTWIERANIE

Przy zacięciu się zepsutego zamka i blokadzie drzwi potrzebujemy pomocy Awaryjne otwieranie mieszkan Poznan Grunwaldwykwalifikowanego ślusarza. Awaryjne otwieranie drzwi to usługa ślusarska polegająca na odblokowaniu zatrzaśniętych drzwi, bram, zablokowanych zamków. Dla specjalistów Pogotowia Zamkowego w Poznaniu oddział Grunwald nie ma zamka, którego nie potrafiliby otworzyć.
Dyżur Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Grunwald pełni 24 godziny na dobę. Jesteśmy do dyspozycji cały rok, również w dni wolne.Specjaliści Pogotowia Zamkowego w Poznaniu oddział Grunwald awaryjne otwieranie drzwi mogą wykonać o każdej porze dnia i nocy.

Najwyższe standardy wykonania usług ślusarskich oraz szeroki zakres wiedzy nasi technicy zawdzięczają udziałowi w okresowych warsztatach i szkoleniach organizowanych przez najlepszych specjalistów z branży zamków i zabezpieczeń.
Dzięki wyposażeniu i profesjonalnym narzędziom każda ekipa Pogotowia Zamkowego w Poznaniu oddział Grunwald usługi ślusarskie wykonane są bezszkodowo, szybko i precyzyjnie.
Żaden zepsuty zamek nas nie powstrzyma. Otworzymy każdy.

INNA POMOC PRZY ZEPSUTYM ZAMKU

Awaryjne otwieranie drzwi to jedna z podstawowych usług, jakie wykonuje Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Grunwald.Bardzo często wykonanie zlecenia łączy się z innymi usługami:

–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             naprawa zamków,
–             montaż i wymiana zamków,
–             montaż i wymiana zamków

Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Jeżeli tylko masz zepsuty zamek, potrzebujesz pomocy przy blokujących się drzwiach lub po prostu chcesz zamek wymieni – nie wahaj się, tylko dzwoń. Bez względu na porę na pewno dyżurujący pracownik odbierze wezwanie i w razie potrzeby wyśle pomoc od razu!

Pogotowie Zamkowe oddział Grunwald czeka na zgłoszenia pod numerem telefonu:  600-277-499 lub (61) 824-68-78

Nasze usługi świadczymy również w innych dzielnicach Poznania tj.:

Piątkowo
Rataje
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare Miasto
Nowe Miasto

Call Now Button