Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW POZNAŃ STARE MIASTO

W przypadku zepsutego bądź zablokowanego zamka, czasami wystarczy goNaprawa zamków Poznań Stare Miasto naprawić, bez konieczności wymiany na nowy. Ponadto usługa naprawy zamków przydatna jest w sytuacji, gdy budynki mają szczególne wymagania architektoniczne, zabytkowe i nie wolno zamków wymieniać. Wtedy pojawiamy się my, z tysiącem profesjonalnych sposobów na każdy zamek.
Lider w branży

CAŁODOBOWY SERWIS ZAMKÓW ZAWSZE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Nasz zespół budowaliśmy dokładnie. Przy rekrutacji liczył się każdy drobiazg, abyś miał pewność, że trafiłeś na profesjonalistów. Na ludzi znających od podszewki ślusarstwo, chcących się szkolić i godnych polecenia.
Naszymi klientami są osoby prywatne, placówki oświatowe, placówki publiczne, urzędy czy firmy. Zawsze wzbudzamy zaufanie, pokazując nasz profesjonalizm i obeznanie w temacie.
Każda z naszych ekip technicznych posiada nowoczesne narzędzia, które pozwalają nam precyzyjnie i delikatnie rozwiązać każdy problem. Spełniamy wysokie standardy europejskie, nasza pozycja rośnie każdego dnia, więc nie bój się nam zaufać.

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Stare Miasto oferuje również inne usługi ślusarskie:

–             montaż i wymiana zamków,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             ślusarstwo.

 

Każde wezwanie to dla nas nowe, ciekawe wyzwanie!

Pogotowie Zamkowe zaprasza do kontaktu codziennie, czyli od pn.-nd., o każdej porze, jak również w każde święto. Lubimy pomagać w tym, na czym się znamy. Lubimy być tam, gdzie potrzebna jest pomoc.

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Stare Miasto dostępne jest pod numerem telefonu: 600-277-499 lub (61) 824-68-78


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Nowe Miasto

Call Now Button