Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW POZNAŃ 24H

 Awaryjne otwieranie zamków w samochodach Poznań

Pogotowie zamkowe – sposób na zatrzaśnięty zamek w samochodzie

Każdemu użytkownikowi samochodów może zdarzyć się przypadkowe zamknięcie drzwi z kluczykami wewnątrz pojazdu lub zepsucie się wkładki zamków.

Kiedy pojawia się taki problem, nie zawsze można samemu otworzyć drzwi pojazdu. Zanim więc dojdzie do wtargnięcia siłowego, poprzez wybicie szyby lub rozwiercenia zamka, co będzie skutkowało sporymi kosztami przy usuwaniu powstałych w ten sposób uszkodzeń, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy Pogotowia zamkowego w Poznaniu, które w bezinwazyjny sposób dokona awaryjnego otwierania auta.

Licencjonowana firma w szybki sposób wybawi Państwa z kłopotów. Jesteśmy w stanie otworzyć każdy samochód, bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu, nie uszkadzając przy tym lakieru i zamka.

Awaryjne otwieranie samochodu Poznań, wykonane przez specjalistów, pozwoli uniknąć poważnych uszkodzeń i w konsekwencji dużych wydatków związanych z naprawą zamków.

Otwieramy auta bez kluczyka w Poznaniu i okolicach

Najczęstszą przyczyną problemów z zamkiem jest brak właściwej konserwacji, a także uszkodzenia baterii w kluczykach. Powodem kłopotów z mechanizmem u drzwi może stać się dłuższe unieruchomienie pojazdu.

Klient, który zdecydował się na samodzielne dostanie się do pojazdu poprzez, np. rozwiercenie zamka lub wybicie szyby, musi zdawać sobie sprawę, że poczynione przy tym  szkody mogą wiązać się ze sporymi kosztami. Rozwiercenie zamka, próba włamania się do własnego auta, wyszarpnięcie klamki, itp. czynności, to ryzyko uszkodzenia lakieru, uszczelki i wewnętrznej części zamka.

Najbezpieczniej zwrócić się do specjalistycznej firmy, która profesjonalnie zajmuje się awaryjnym otwieraniem samochodów w Poznaniu.

Doświadczeni ślusarze z Poznania, zatrudnieni w naszym Pogotowiu zamkowym, stosują zasady lockpickingu, dzięki czemu drzwi samochodu zostaną otwarte bez żadnych uszkodzeń. Pracownicy korzystają z najnowocześniejszych narzędzi, posiadają aktualną wiedzę o stosowanych zabezpieczeniach we wszystkich modelach zamków i są gotowi nieść pomoc  przez całą dobę. Możliwy jest również, w razie potrzeby, montaż i wymiana zamków.

Pomoc przy złamanym kluczyku

Sytuacja, kiedy zbyt gwałtowne przekręcenie kluczyka doprowadziło do jego pęknięcia, nie należy do wyjątkowych. Samodzielne wyciągnięcie końcówki kluczyka ze stacyjki lub z zamka wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi i umiejętności. Pomysł, na rozebranie stacyjki, wiąże się z ryzykiem jej uszkodzenia i z wysokimi kosztami usunięcia powstałych szkód.

Firma, wyspecjalizowana w awaryjnym otwieraniu auta, świadczy usługi ślusarskie, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie z otworzeniem każdej marki auta.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli mają Państwo problemy z awaryjnym otwieraniem samochodu, zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy Pogotowia zamkowego. Dojedziemy na miejsce awarii na terenie Poznania i okolic, w szybki sposób usuwając każdą przeszkodę w uruchomieniu samochodu.

Pracujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W razie kłopotów z otwarciem samochodu nasi specjaliści dotrą na miejsce na Państwa wezwanie i zajmą się usunięciem złamanego kluczyka, bez niepotrzebnych uszkodzeń. Bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów jest naszą wizytówką. Prowadzimy także sprzedaż zamków.

Kontakt – tel. 600-277-499 lub (61) 824-68-78.

Do klientów z dzielnic Poznania Piątkowo, Rataje, Grunwald, Jeżyce, Wilda, Winogrady, Stare miasto, Nowe miasto dojeżdżamy w 15 minut.

Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Call Now Button