Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW POZNAŃ GRUNWALD

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW NA TERMIN I OD RĘKI

Usługi ślusarskie, takie jak montaż i wymiana zamków,Montaz i wymiana zamkow Poznan Grunwald to podstawowe zajęcie Pogotowia Zamkowego w Poznaniu oddział Grunwald.Wykonujemy je w umówionym z Klientem terminie, a także natychmiastowo, po awaryjnym wezwaniu.
Pogotowie Zamkowe w Poznaniu odział Grunwald wykonuje usługi ślusarskie na najwyższym poziomie jakości. Wieloletnie doświadczenie i szeroki zakres wiedzy naszych techników pozwala nam wymienić zepsuty zamek szybko, dokładnie i bezszkodowo.
Pracujemy 24 godziny na dobę. Dzięki temu możemy przyjechać od razu, jak również umawiamy się z klientem na konkretny termin, o odpowiadającej mu godzinie.

PROFESJONALIŚCI W KAŻDYM CALU

Wieloletnie doświadczenia naszych techników, jak i szeroka specjalistyczna wiedza zdobywana na okresowych szkoleniach produktowych, pozwala nam przeprowadzenie każdej usługi ślusarskiej. Montaż i wymiana zamków to usługa ślusarska, którą świadczymy na najwyższym poziomie.

POGOTOWIE ZAMKOWE W POZNANIU ODDZIAŁ GRUNWALD WYZNACZA STANDARDY

Szybkość i jakość przeprowadzenia wymiany zamka oraz innych usług jest naszym priorytetem.  Dlatego od lat cieszymy się uznaniem naszych stałych i nowych klientów.

–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi, 
–             naprawa zamków,
–             ślusarstwo.  

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Grunwald pracuje i dyżuruje przez całą dobę. Jesteśmy do dyspozycji siedem dni w tygodniu, również w święta.
Jeżeli potrzebujesz pomocy ślusarskiej, dzwoń o każdej porze pod numer telefonu600-277-499 lub (61) 824-68-78


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:

Piątkowo
Rataje
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare miasto
Nowe miasto

Call Now Button