Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW POZNAŃ WINOGRADY

Zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie jest jednym z najczęściej spotykanychAwaryjne otwieranie samochodów Poznań Winogrady problemów wśród kierowców, którzy intensywnie korzystają z samochodu. Zatrzaśnięcie zamka w samochodzie związane z zatrzaśnięciem kluczyków we wnętrzu samochodu to często wynik pośpiechu, który towarzyszy nam w życiu codziennym. W natłoku spraw codziennych łatwo o chwilę nieuwagi, która może doprowadzić nas do utraty kluczyków. Wtedy z pomocą przychodzi ślusarz, który w kilka chwil wykona usługę awaryjnego otwierania drzwi samochodu.

Usługa awaryjnego otwierania samochodu to usługa skierowana do każdego kierowcy, który potrzebuje natychmiastowej i fachowej porady ślusarskiej. Nasi ślusarze otworzą każdy zamek, pomogą w sytuacji, gdy kluczyk został zatrzaśnięty w środku samochodu lub została zacięta stacyjka. Oprócz tego typu problemów nasi ślusarze rozwiążą problem związany z kluczykami do samochodu, które posiadają immobilizer – czyli zabezpieczenie przed przypadkowym otworzeniem drzwi. Tego typu zabezpieczenia uniemożliwiają dorobienie kluczyka w sposób standardowy oraz wymagają często skomplikowanych napraw. Nasi ślusarze taką naprawę wykonają w najszybszym możliwym czasie zachowując najlepszy efekt – szybko rozwiązany problem na stałe.

BEZINWAZYJNOŚĆ I PRECYZJA

Doskonale wiemy, że awaryjne otwieranie zamków wymaga nie lada precyzji i delikatnego działania. Konsekwencje związane z nieuważnym awaryjnym otwieraniem drzwi samochodów mogą okazać się bardzo kosztowne: rysy, wgniecenie karoserii czy też całkowite uszkodzenie zamka to drogie w naprawie uszkodzenia, które mogą kosztować Cię wielokrotność opłaty, jaką my pobieramy za wizytę ślusarką.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży ślusarskiej. Jako pogotowie ślusarskie działamy już wiele lat, zawsze zachowując najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Jesteśmy niezawodni – udało nam się otworzyć już tysiące zamków, które sprawiły problem naszym klientom. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w najbardziej nietypowych sytuacjach. Uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez producentów zamków, które za zadanie mają powiększyć i zaktualizować naszą wiedzę o coraz to nowszych technologiach.

Awaryjne otwieranie zamków na Winogradach tanio, skutecznie i szybko – tylko u nas. Działamy całodobowo, a więc służymy pomocą niezależnie od pory dnia czy nocy. Jesteśmy zawsze do usług naszych klientów.
Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami i liczymy, że zadowolimy Państwa i spełnimy postawione przed nami oczekiwania. Zadzwoń 600-277-499 lub (61) 824-68-78

 

Świadczymy również inne usługi:

– awaryjne otwieranie mieszkań
– montaż i wymiana zamków
– naprawa zamków
– ślusarstwo


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Stare miasto
Nowe miasto

Call Now Button