Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

USŁUGI ŚLUSARSKIE POZNAŃ JEŻYCE

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Poznania, którzy potrzebują usługPogotowie ślusarskie Poznań Jeżyce ślusarskich na terenie dzielnicy Jeżyce. Jesteśmy pogotowiem ślusarskim, które w kilka chwil jest w stanie uporać się z problemami związanymi z zatrzaśniętym zamkiem, awarią stacyjki samochodu czy też z problemami podczas montażu zamków. Nasze pogotowie ślusarskie czuwa nad bezpieczeństwem dzielnicy Poznań Jeżyce i w każdej chwili jest w stanie wyruszyć, aby pomóc naszym klientom w najmniej oczekiwanych i najbardziej nietypowych sytuacjach.

Zatrzaśnięty zamek w samochodzie? Uszkodzony zamek mieszkania lub zgubiony klucz to Twoje zmartwienie? Nie denerwuj się więcej – nasze pogotowie ślusarskie rozwiąże problem związany z awarią zamków w przeciągu kilka chwil pozwalając realizować Ci plany bez opóźnień! Dzięki naszemu pogotowiu ślusarskiemu złośliwość rzeczy martwych – czyli w tym przypadku zamków i kluczy – już nigdy nie stanie się dla Ciebie problemem, który uniemożliwia Ci realizację postawionych przez siebie zadań. Bywa bowiem, że awaria zamka przytrafia się w najmniej oczekiwanym momencie – gdy wychodzimy na ważne spotkanie lub gdy jesteśmy spóźnieni na rodzinną kolację. Posiadając dane kontaktowe do zaufanego pogotowia ślusarskiego możesz być pewny, że taka sytuacja nigdy już Cię nie zaskoczy.

ŚLUSARZE Z DOŚWIADCZENIEM

Nasze pogotowie ślusarskie łączy wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata działania na rynku ślusarskim z wiedzą, którą nieustannie poszerzamy. Coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne rozwiązania związane z systemem zabezpieczeń. Aby być na bieżąco i nigdy nie zawieść naszych klientów, szkolimy się z zakresu najnowszych rozwiązań. Nasza wiedza zdobyta na tego typu szkoleniach już nie raz pomogła rozwiązać problemy, do których zostaliśmy wezwani. Posiadamy wiele certyfikatów oraz licencję policyjną, która umożliwia nam pracę przy awaryjnych sytuacjach, które wiążą się z otwieraniem zamków w sposób awaryjny.

Nasze usługi ślusarskie to gwarancja dobrze wykonanej pracy, doskonale przeprowadzonej interwencji oraz rozwiązania problemu. Nasi ślusarze to zespół wykształconych i wprawionych w swoim fachu specjalistów, którzy otworzą dosłownie każdy zamek.

Pogotowie ślusarskie Poznań Jeżyce działa całodobowo – dzięki temu możemy pomóc każdemu z naszych klientów niezależnie od pory dnia czy nocy. Działamy siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zawsze – dojeżdżamy na terenie Jeżyc gratis.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – 600-277-499 lub (61) 824-68-78

Świadczymy również inne usługi:

– awaryjne otwieranie samochodów
– awaryjne otwieranie mieszkań
– montaż i wymiana zamków
– naprawa zamków


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:


Piątkowo

Rataje
Grunwald
Wilda
Winogrady
Nowe Miasto
Stare Miasto

Call Now Button