Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW POZNAŃ RATAJE

STANDARDOWE USŁUGI ŚLUSARSKIE

Montaż i wymiana zamków to standardowa usługa ślusarska. Montaż i wymiana zamków Poznań RatajePogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Rataje wykonuje zlecenia na najwyższym poziomie jakości. Dbałość o detale i wysokie standardy pracy pozwalają na precyzyjne wykonanie każdego zlecenia.
Montaż i wymiana zamków to usługa, od której zależne jest nasze bezpieczeństwo. Dlatego należy zlecić wykonanie jej prawdziwym profesjonalistom. Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Rataje zatrudnia najlepszych specjalistów gotowych pomóc w każdej chwili. W sytuacji awaryjnej technicy są do dyspozycji 24 godziny na dobę. Pracują przez cały rok, również w święta i inne dni wolne.

DLACZEGO WYBRAĆ POGOTOWIE?

Wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza naszych specjalistów wsparta okresowymi szkoleniami gwarantuje najwyższe standardy obsługi zleceń. Szkolenia organizowane są przez największych producentów zamków i zabezpieczeń w Europie. Dzięki nim każda wymiana zamka jest wykonywana dokładnie, czysto i estetycznie.
Każda nasze ekipa techniczna wyposażona jest w profesjonalne narzędzia i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu montaż i wymiana zamków przebiega szybko i precyzyjnie.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI ZLECENIA

Montaż i wymiana zamków to podstawowa usługa ślusarska wykonywana w dogodnym dla Klienta terminie. Jednak w przypadkach awaryjnych wykonujemy ją i inne nasze usługi ślusarskie od zaraz. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wśród naszych usług znajdą Państwo m.i.n.:
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi, 
–             naprawa zamków,
–             ślusarstwo.  

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu odział Rataje czeka na zgłoszenia pod numerem: 600-277-499 lub (61) 824-68-78


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:

Piątkowo
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare miasto
Nowe miasto

Call Now Button