Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ ZAMKÓW I WYMIANA ZAMKÓW POZNAŃ WINOGRADY

Jeżeli zamek nie spełnia podstawowej funkcji, której wymaga się od tegoMontaż i wymiana zamków Poznań Winogrady urządzenia to znak, że należy wymienić go na nowy model. Nie musisz robić tego sam – wystarczy, że zadzwonisz po ślusarza, który zajmie się montażem nowego zamka i wymieni go w przeciągu kilku minut.

POGOTOWIE ŚLUSARSKIE ZAWSZE DO USŁUG

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług montażu i wymiany zamków. Usługa będzie przydatna każdemu, kto chciałby zadbać o bezpieczeństwo świeżo wybudowanego domu wstawiając zamki zaraz po ukończeniu prac budowlanych, jak i właścicielom mieszkań zakupionych z tzw. rynku wtórnego. Wymiana zamków powinna zainteresować także każdego, kto zauważa nieprawidłowe funkcjonowanie zamków w swoim domu, a chciałby zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych.

Nawet najdroższy zamek sam w sobie nie gwarantuje bezpieczeństwa. Dopiero jego prawidłowa instalacja na odpowiednio przygotowanym materiale zapewnia taką wartość. Nasze pogotowie ślusarskie zajmuje się kompleksowym zapewnieniem Państwu bezpieczeństwa poprzez całkowity proces montażu nowego zamka.

Montaż zamka polega na deinstalacji starego mechanizmu, a następnie na instalacji nowego. Zamki dostępne są wszędzie i bez problemu można je kupić w praktycznie każdym sklepie – jednak nie każdy jest w stanie dobrać odpowiedni zamek i odpowiednio go zainstalować. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na kompleksowe wykonanie usługi: doradzimy, jaki zamek będzie najbardziej odpowiedni i najlepiej spełniać będzie oczekiwania naszych klientów, a następnie zajmiemy się instalacją zamków.

WYMIANA ZAMKÓW W DRZWIACH MIESZKANIA TO ŻADEN PROBLEM

Często okazuje się, że wymiana zamków konieczna jest już w momencie, gdy ślusarz przybywa na miejsce awarii. Nie jest to problemem – nasi ślusarze są zawsze przygotowani do wykonania każdej standardowej usługi. Bardzo często wykonywaliśmy już usługę wymiany zamków w momencie, gdy zostaliśmy wezwani do awaryjnego otwierania drzwi mieszkania lub naprawy zamków – chcemy, aby nasze usługi charakteryzowały się skutecznością i dlatego zawsze wybieramy najlepszą ścieżkę działań i informujemy o tym naszego klienta.

Posiadamy doświadczenie w montażu zamków zarówno powszechnie znanych marek zamków i drzwi antywłamaniowych jak Gerda, ale prowadzimy również montaż zamków mniej popularnych – min. firmy Mottura lub KESO. Pracujemy całodobowo, aby zawsze być w stanie pomóc klientowi, który potrzebuje niezwłocznej pomocy wykształconej ekipy ślusarskiej świadczącej usługi w zakresie dzielnicy Poznań Winogrady.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – 600-277-499 lub (61) 824-68-78

 

Świadczymy również inne usługi:

– awaryjne otwieranie samochodów
– awaryjne otwieranie mieszkań
– naprawa zamków
– ślusarstwo


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Stare miasto
Nowe miasto

Call Now Button