Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW POZNAŃ JEŻYCE

Przedstawiamy Państwu usługę montażu i wymiany zamków,Montaż i wymiana zamków Poznań Jeżyce którą świadczymy w obrębie całej dzielnicy Poznań Jeżyce. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę. Pod telefonem czekają na Państwa doświadczeni ślusarze, którzy sprawnie i szybko wyruszają w drogę, aby pomóc Państwu w montażu zamków lub dokonać całkowitego procesu wymiany mechanizmów.

Od lat zajmujemy się skutecznym i profesjonalnym montażem zamków, które za zadanie mają zapewniać bezpieczeństwo Państwu i wszystkim mieszkańcom Państwa posiadłości. Nawet najdroższy zamek nie będzie spełniał swojej funkcji, jeśli będzie zainstalowany w nieprawidłowy sposób. Korzystając  z usług naszego pogotowia ślusarskiego mogą być Państwo pewni, że zamek zostanie założony prawidłowo.

GERDA, DIERRE, MOTTURA I NIE TYLKO…

Oferujemy instalację zamków zakupionych przez Państwa, jak i służymy pomocą przy doborze zamków. Nasi ślusarze wskażą najlepsze rozwiązania biorąc pod uwagę Państwa potrzeby i budżet, jaki zamierzają Państwo przeznaczyć na zakup nowego zamka zabezpieczającego.Oferujemy zamki popularnych firm – np. firmy Gerda, jak i tych mniej popularnych, lecz niezwykle cenionych w świecie ślusarskim – zamki firmy KESO czy Mottura. Jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem firmy KESO na Polskę, oferując zamki kodowe wysokiej jakości. Zamki te słyną z wysokiej jakości wykonania oraz nowoczesnych rozwiązań. Za pomocą nakładek kodowych można dowolnie ustalać dostęp do pomieszczeń, w każdej chwili rozkodować dany klucz. Dzięki temu zgubienie takiego klucza nie oznacza całkowitej wymiany zamków.

Postaw na sprawdzonych ślusarzy z Poznania

O montażu nowych zamków powinny pamiętać osoby, które zakupiły nowe mieszkanie oraz te, które właśnie zbudowały dom. W nadmiarze obowiązków związanych z budowaniem domu często umyka nam umówienie wizyty ślusarza. Na szczęście ślusarze z naszego pogotowia ślusarskiego dostępni są dla Państwa przez całą dobę, bez konieczności umawiania wizyty. Wobec tego w momencie, gdy przypomną sobie Państwo o konieczności skorzystania z usług ślusarskich, wystarczy jedynie zadzwonić pod numer podany na infolinię – ślusarz przyjedzie  w przeciągu kilkunastu minut.

Usługa wymiany zamków często wykonywana jest w nawiązaniu do awaryjnego otwierania drzwi. Często bowiem okazuje się, że zatrzaśnięty zamek jest na tyle niesprawny, że naprawa takiego mechanizmu jest zupełnie nierentowna i nie przyniesie pożądanych skutków. Wówczas nasi ślusarze oferują wymianę zamków – dla nas najważniejsze jest zadowolenie i świadomość, że naszą usługę wykonaliśmy najlepiej, jak się da. Zawsze proponujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania, które mają na celu poprawić ich bezpieczeństwo oraz pomóc zaoszczędzić pieniądze rezygnując z prac, które są bezcelowe lub mało opłacalne.

Zapraszamy do kontaktu z naszym pogotowiem Poznań Jeżyce – 600-277-499 lub (61) 824-68-78

Świadczymy również inne usługi:

– awaryjne otwieranie samochodów
– montaż i wymiana zamków
– naprawa zamków
– ślusarstwo


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Wilda
Winogrady
Stare miasto
Nowe miasto

Call Now Button