Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW POZNAŃ WILDA

Kupiłeś nowy zamek i nie wiesz w jaki sposób zainstalować go tak, Montaż i wymiana zamków Poznań Wildaaby spełniał swoje podstawowe zadanie – ochronę Twojej posiadłości? A może potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie planowania systemu zabezpieczeń? Chcesz wymienić stary zamek na nowy model i kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać? Jeśli odpowiedź na przynajmniej jedno z powyższych pytań brzmi TAK, to znak, że powinieneś zadzwonić do nas – pogotowia ślusarskiego Poznań Wilda.

Naszą sztandarową usługą jest usługa montażu i wymiany zamków. Jako pogotowie ślusarskie zajmujemy się zapewnieniem jak najlepszej ochrony naszych klientów. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który zainstalował już tysiące zamków. Montaż i wymiana zamków nie ma przed nami żadnych tajemnic. Decydując się na nasze usługi mogą być Państwo przekonani, że wybierają Państwo najlepszą firmę, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania wykonując usługę najlepiej, najszybciej i najsprawniej.

MONTAŻ ZAMKÓW WYKONUJĄ PROFESJONALIŚCI

Na czym polega usługa montażu zamków? Ślusarz przygotowuje drzwi do instalacji zamka, a następnie montuje mechanizm w odpowiedni sposób, mocując trwale zamek w drzwiach. Zamek nie może się ruszać, dlatego wymagane jest silne przytwierdzenie zamka w wyznaczone miejsce. Wymiana zamków rozpoczyna się już w momencie, gdy dokonujemy deinstalacji starego modelu – należy wyjąć go ostrożnie, dokładnie – tak, aby nie uszkodzić drzwi, za które często płacimy niemałe pieniądze. Następnie ślusarz zabiera się do montażu zamka, którego proces został już omówiony.

Jeżeli nie posiadają Państwo wybranego modelu, nasi ślusarze chętnie pomogą dobrać odpowiedni model oferując popularne marki, m.in. znaną wszystkim firmę Gerda, ale także przedstawiając nowoczesne rozwiązania proponowane przez firmy znane dzięki wysokiej jakości swoich produktów, oferując najnowocześniejsze rozwiązania. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy KESO. Jest to firma, która oferuje nowoczesne rozwiązania wykorzystując metodę kodowania danych. Klucze kodowe pasujące do niezwykle solidnego zamka można kodować w dozwolony sposób – m.in. można ograniczać dostęp poszczególnych właścicieli klucza. Klucze kodowe zyskały na popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Początkowo wykorzystywane w wielkich firmach znalazły aprobatę prywatnych użytkowników ze względu na możliwość wglądu w aktywności właścicieli kluczy.

Montaż i wymiana zamków to usługa, która często towarzyszy usłudze naprawy zamków lub awaryjnego otwierania. Nasi ślusarze zawsze są przygotowani na to, aby pomóc Państwu nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi montażu i wymiany zamków – 600-277-499 lub (61) 824-68-78

Świadczymy również inne usługi:

– awaryjne otwieranie samochodów
– awaryjne otwieranie mieszkań
– naprawa zamków
– ślusarstwo


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Jeżyce
Winogrady
Stare miasto
Nowe miasto

Call Now Button