Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW POZNAŃ PIĄTKOWO

Usługi ślusarskie na termin

Montaż i wymiana zamków to podstawowe usługi ślusarskie. Zwykle Montaż i wymiana zamków Poznań Piatkowoodbywają się w umówionym terminie. W Pogotowiu Zamkowym w Poznaniu oddział Piątkowo to Państwo decydują, czy pomoc jest potrzebna od zaraz. W przypadku terminu wykonania usługi można umówić się o każdej porze dnia i nocy.
Zamawiając usługi ślusarskie w Pogotowiu Zamkowym w Poznaniu oddział Piątkowo nie muszą Państwo czekać całego dnia. Przyjeżdżamy na umówioną godzinę. Dopasowanie do Klienta to jeden z naszych priorytetów. Możemy przyjechać nawet i o 2 w nocy, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

DLACZEGO WYBRAĆ POGOTOWIE ZAMKOWE W POZNANIU ODDZIAŁ PIĄTKOWO?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Nasi technicy biorą udział w okresowych szkoleniach organizowanych przez największych producentów zamków i zabezpieczeń w Europie.
Wymiana zamka jest przeprowadzana przez nas precyzyjnie, szybko i jednocześnie w oparciu o najwyższe standardy pracy. Umożliwia to naszym specjalistom posiadana przez nich wiedza, doświadczenie i profesjonalne narzędzia wymagane przez producentów zamków.
Wymiana zamka przeprowadzona przez naszych specjalistów jest zawsze dokładna i  bezszkodowa.

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW TO USŁUGA ŚLUSARSKA, KTÓRA JEST NASZĄ WIZYTÓWKĄ

Kompleksową obsługę Klienta gwarantujemy w każdej naszej usłudze. Inne usługi ślusarskie wykonywane przez Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo:
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi, 
–             naprawa zamków,
–             ślusarstwo.  

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo dyżuruje przez 24 godziny na dobę pod numerem telefonu: 600-277-499 lub (61) 824-68-78


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:

Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare miasto
Nowe miasto

Call Now Button