Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW POZNAŃ WINOGRADY

Naprawa zamków to jedna z najpopularniejszych usług, które wybierają nasi Klienci.Naprawa zamków Poznań Winogrady Codzienne używanie zamków sprawia, że poddane są one zużywaniu – wiekowe zamki najczęściej nadają się jedynie do wymiany na nowsze modele, które bardzo często wykonane są z lepszej jakości materiałów. W momencie, gdy czują Państwo opór zamka podczas codziennego otwierania go, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest naprawa zamków. Obsługujemy całą dzielnicę Winogrady, gdzie całodobowo działamy dojeżdżając gratis do naszych klientów.

Mało kto myśli o tym, że eksploatacja zamków naraża je na zużycie. Nie zapobiegniemy czasowemu zużyciu się zamków, jednak stosując kilka trików możemy znacznie wydłużyć ich żywotność. Wystarczy raz na kilka miesięcy stosować preparat konserwujący, a podczas codziennego otwierania zachować ostrożność – nie szarpać, nie napierać gwałtownie na mechanizm.

Podobną ostrożność należy zachować przy przechowywaniu i użytkowaniu kluczy – wystarczy przechowywać je z dala od twardych przedmiotów, nie używać kluczy jako otwieraczy i unikać upuszczania kluczy na twarde podłoże (np. nie zrzucać kluczy z dużych wysokości). Takie proste zabiegi mogą sprawić, że unikniemy naprawy zamka przez długie lata.

Naprawiamy, wymieniamy i serwisujemy zamki do drzwi

Co jednak jeśli nasz zamek odmówił posłuszeństwa pomimo naszej ostrożności? Wtedy z pewnością należy skontaktować się z fachowcem, który zna się na swoim fachu. Możliwa będzie naprawa poprzez zlikwidowanie problemu, jednak okazać się może, że nasz zamek wymagać będzie wymiany. Wówczas ślusarz poinformuje Cię o takiej konieczności, a następnie wspólnie wybierzecie rozwiązanie, które najbardziej przypadnie Ci do gustu i spełniać będzie Twoje wymagania.

Naprawiamy zamki posiadające gwarancję, jak i te, których gwarancja już upłynęła. Zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny prowadzimy na najwyższym poziomie.

Jako pogotowie ślusarskie stanowimy ogólnopolską sieć punktów ślusarskich – takim punktem jest nasze pogotowie Poznań Winogrady. Jesteśmy również jedynym certyfikowanym przedstawicielem szwajcarskiej firmy KESO na Polskę. Posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę w zakresu naprawy zamków, pomagaliśmy wielu firmom w zaprojektowaniu sieci zabezpieczającej ich firmy.

Zapraszamy do kontaktu. Usługę naprawy zamków prowadzimy całodobowo, do klienta dojeżdżamy natychmiastowo. Wybierając nas mają Państwo gwarancję wysoko wykonanej usługi – 600-277-499 lub (61) 824-68-78

Świadczymy również inne usługi:

– awaryjne otwieranie samochodów
– awaryjne otwieranie mieszkań
– montaż i wymiana zamków
– ślusarstwo

Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Stare Miasto
Nowe Miasto

Call Now Button