Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ POZNAŃ WILDA

Postaw na doświadczonych specjalistów

Bezpieczeństwa naszych domów strzegą zamki, od których Awaryjne otwieranie mieszkań Poznań Wildawymagamy niezawodności. Jednak często bywa tak, że zamek odmawia nam posłuszeństwa aż do tego stopnia, że nie jesteśmy w stanie otworzyć drzwi. Zamek może być zacięty, zatrzaśnięty lub po prostu może nie reagować na nasze próby jego otworzenia.

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań to usługa, która okazuje się niezbędna często jako natychmiastowa reakcja na problem z drzwiami. Nasze pogotowie ślusarskie trudni się natychmiastowym reagowaniem w tego typu sytuacjach. Usługę wykonujemy sprawnie, szybko, profesjonalnie zachowując najwyższe standardy. Otwarty zamek pozostaje nienaruszony – przy wyborze naszej firmy mają Państwo świadomość, że awaryjnie otworzony zamek pozostanie w dobrym stanie, bez śladu ingerencji ślusarza! Jako firma ślusarska działamy na licencji policyjnej uprawniającej do tego typu czynności jak awaryjne otwieranie drzwi mieszkań. Widniejemy również w rejestrze firm, które upoważnione są do prac ślusarskich.

OTWORZYMY KAŻDY ZAMEK

Posiadamy doświadczenie zarówno w otwieraniu standardowych mechanizmów zabezpieczających, jak i tych nowoczesnych. Działamy według najnowszych zdobytych nowinek technologicznych. Naszą wiedzę nieustannie rozszerzamy o nowe zagadnienia z zakresu ślusarstwa poprzez uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach.

Awaryjne otwieranie zamków często nie jest jedyną usługą, której potrzebują nasi klienci. Często bowiem zepsuty zamek wymaga naprawy, aby zlikwidować problem, który jest wynikiem awarii lub wymiany na zupełnie nowy, sprawny mechanizm. Nasi ślusarze zawsze informują klientów na temat możliwych sposobów naprawy pomagając wybrać najbardziej opłacalny i najbardziej bezpieczny sposób rozwiązania problemu.

Dostępni przez całą dobę

Ponieważ zamki mogą zaciąć się w najmniej oczekiwanym momencie, nasze pogotowie ślusarskie świadczy usługi 24 godziny na dobę. Obsługujemy całą dzielnicę Poznań Wilda i to właśnie na jej obrębie dojeżdżamy w przeciągu kilkunastu minut GRATIS.

Wybierając nas do wykonania usługi awaryjnego otwierania drzwi mieszkań, wybierają Państwo firmę z wieloletnią tradycją ślusarską posiadającą nowoczesną wiedzę. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów, którzy są dla nas najważniejsi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – zamki można kupić wszędzie, a wybierając nas, wybierają Państwo bezpieczeństwo, zaufanie i komfort oferowane w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 600-277-499 lub (61) 824-68-78

 

Świadczymy również inne usługi:

– awaryjne otwieranie samochodów
– montaż i wymiana zamków
– naprawa zamków
– ślusarstwo

Nasze usługi świadczymy również w innych dzielnicach Poznania tj.:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Jeżyce
Winogrady
Stare Miasto
Nowe Miasto

Call Now Button