Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ POZNAŃ JEŻYCE

Awaryjne otwieranie mieszkań to usługa, która cieszy się największąAwaryjne otwieranie mieszkań Poznan Jeżyce popularnością wśród naszych klientów. Wynika to z częstej eksploatacji zamka mieszkania czy domu, który codziennie używany jest wielokrotnie. Po latach intensywnej eksploatacji nawet najlepszy zamek, wykonany z najlepszej jakości materiałów potrafi zepsuć się w najmniej oczekiwanym przez nas momencie. Wtedy do akcji powinien wkroczyć profesjonalista, który wykona bezpieczne, bezinwazyjne awaryjne otwieranie drzwi mieszkania w taki sposób, aby nie uszkodzić delikatnego mechanizmu zamka oraz często kosztownych drzwi zewnętrznych od naszego domu czy mieszkania.

Samodzielne próby otworzenia zaciętego lub zatrzaśniętego zamka mogą zakończyć się poważną, kosztowną awarią. Nie warto wobec tego otwierać drzwi samodzielnie – koszty wezwania dobrego ślusarza są wielokrotnie niższe niż koszty naprawy drzwi wejściowych lub zakup całkowicie nowych drzwi. Wzywanie ślusarzy – amatorów do tego typu uszkodzeń również nie jest dobrym pomysłem. Zaoszczędzimy jedynie kilkanaście złotych, a efekty mogą być opłakane w skutkach.

Zamów awaryjne otwieranie u najlepszych fachowców

Usługa awaryjnego otwierania drzwi opiera się na trafnej diagnozie problemu. Ślusarz po obejrzeniu zamka i drzwi szuka przyczyny problemu – może być to próba włamania, wiekowość zamka lub po prostu eksploatacja – a następnie przekazuje informację o odnalezionej przyczynie właścicielowi mieszkania.Następnie proponuje możliwe rozwiązania. Często oprócz awaryjnego otwierania drzwi jest potrzebna dodatkowa usługa – wymiana i montaż nowego zamka czy też naprawa zamka, którego uszkodzenie spowodowało zatrzaśnięcie drzwi.

Nasi ślusarze to wykształceni fachowcy, którzy otworzą każdy zamek. Ich kompetencje obejmują naprawę i otworzenie standardowych systemów zabezpieczeń, jak i tych bardziej skomplikowanych czy najnowszych. Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, stawiając na pierwszym miejscu naszych priorytetów bezpieczeństwo i wygodę naszego klienta. Jeżeli zależy Państwu na sprawnie wykonanej usłudze w najwyższej jakości, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Świadczymy usługi na całym terenie poznańskich Jeżyc.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie związane  z bezpieczeństwem i usługami ślusarskimi.

Bezpieczeństwo, wysoka jakość i niezawodna firma – takie jest nasze pogotowie ślusarskie Poznań Jeżyce. Zadzwoń do nas 600-277-499 lub (61) 824-68-78

Świadczymy również inne usługi:

– awaryjne otwieranie samochodów
– montaż i wymiana zamków
– naprawa zamków
– ślusarstwo

Nasze usługi świadczymy również w innych dzielnicach Poznania tj.:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Wilda
Winogrady
Stare Miasto
Nowe Miasto

Call Now Button