Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ POZNAŃ PIĄTKOWO

AWARIA ZAMKA

Gdy zablokuje się nam zamek, zatrzasną się drzwi lub gdy złamie się klucz, Awaryjne otwieranie mieszkań Poznań Piatkowopotrzebne nam jest awaryjne otwieranie drzwi. Awaryjne otwieranie to usługi ślusarskie, dzięki którym bezpiecznie, szybko i bez dodatkowych uszkodzeń odblokujemy drzwi, bramy i witryny. Profesjonaliści potrafią wykonać takie usługi bezszkodowo. Takich specjalistów znajdą Państwo w Pogotowiu Zamkowym w Poznaniu oddział Piątkowo.

Przeszkoleni, z wieloletnim doświadczeniem specjaliści Pogotowia Zamkowego w Poznaniu oddział Piątkowo, są w stanie wykonać awaryjne otwieranie drzwi o każdej porze dnia i nocy. Dyżurujemy 24 godziny na dobę. Pracujemy każdego dnia, również w dni wolne.
Dla zapewnienia najwyższych standardów nasi specjaliści biorą udział w ciągłym doszkalaniu się organizowanym przez największych producentów zamków i zabezpieczeń w Europie i kraju.
Nie ma drzwi, których nie odblokujemy. Nie ma zamka, którego nie otworzymy.
 
Każda ekipa Pogotowia Zamkowego w Poznaniu oddział Piątkowo wyposażona jest w szeroką gamę nowoczesnych, profesjonalnych narzędzi. Dzięki temu nasze usługi ślusarskie wykonujemy precyzyjnie i bezszkodowo.

AWARYJNE OTWIERANIE I CO JESZCZE?

Awaryjne otwieranie drzwi to jedna z naszych sztandarowych usług. W przypadku, gdyby potrzebowali Państwo innych usług ślusarskich proponujemy również:
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             naprawa zamków,
–             montaż i wymiana zamków,
–             ślusarstwo.  

Gotowość do działania, najwyższa jakość wykonywanych zleceń to nasza wizytówka.
Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo jest do dyspozycji w każdej chwili. Nasze usługi ślusarskie można skonsultować i zamówić pod numerem: 600-277-499 lub (61) 824-68-78

Nasze usługi świadczymy również w innych dzielnicach Poznania tj.:

Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare Miasto
Nowe Miasto

Call Now Button