Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW POZNAŃ PIĄTKOWO

KOGO WEZWAĆ PRZY BLOKADZIE AUTA?

Wieloletnia praktyka naszego Pogotowia Zamkowego w Awaryjne otwieranie samochodów Poznań PiatkowoPoznaniu oddział Piątkowo wyspecjalizowała dział awaryjnego otwierania samochodów. Dzięki stałym szkoleniom oraz najnowszym rozwiązaniom technologicznym jesteśmy w stanie otworzyć każdy samochód. To wiedza i doświadczenie wsparte nowoczesnymi narzędziami pozwalają nam na bezszkodowe awaryjne otwieranie samochodów.

KIEDY MOŻNA LICZYĆ NA POMOC POGOTOWIA ZAMKOWEGO?

Usługi ślusarskie typu awaryjne otwieranie samochodów przeprowadzamy 24 godziny na dobę. Współpracują z nami najlepsi technicy i ślusarze w Poznaniu. Jesteśmy do dyspozycji cały czas, również w dni wolne od pracy.
Możliwości naszych techników są praktycznie nieograniczone. Awaryjne otwieranie samochodów w sytuacjach ekstremalnych, również sejfów i kasetek jest naszą specjalnością.

NIE MA ZAMKA, KTÓREGO NIE OTWORZYMY. NIE MA SAMOCHODU, KTÓRY ZOSTAWIMY ZABLOKOWANY.

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo gotowy jest pomóc w każdej sytuacji związanej z zamkami i zabezpieczeniami. Usługi ślusarskie wykonywane przez nas stoją na najwyższym poziomie.

Kompleksowa pomoc o każdej porze dnia i nocy, to nasza specjalność. Dlatego polecamy również inne usługi ślusarskie w naszym wykonaniu:
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi, 
–             naprawa zamków,
–             montaż i wymiana zamków,
–             ślusarstwo.  

Dyżurujemy dla Państwa całą dobę. Jesteśmy gotowi pomóc od razu, jak i umówić się na termin i godzinę dogodny dla Was. To my jesteśmy dla Państwa!

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo zaprasza do kontaktu pod numerem telefonu: 600-277-499 lub (61) 824-68-78


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare miasto
Nowe miasto

Call Now Button