Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW POZNAŃ RATAJE

ROZWIĄZANIE PROBLEMU

W dzisiejszym zagonionym świecie problem z zaciętym zamkiem w drzwiachAwaryjne otwieranie samochodów Poznań Rataje samochodu czy zablokowanymi kluczykami może się zdarzyć każdemu. W takiej sytuacji ciężko zdecydować kto nam może pomóc. Elektromechanik? Mechanik? Czy może ślusarz? Najlepiej wezwać specjalistów, dla których awaryjne otwieranie samochodów to zawodowe zajęcie.

PROFESJONALIŚCI

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Rataje pracuje całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy również w święta.
Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, którą wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą. Biorą również udział w okresowych szkoleniach i warsztatach, które organizują najlepsi i najwięksi producenci zabezpieczeń.
Każda ekipa techniczna posiada profesjonalne narzędzia do bezszkodowego otwierania samochodów. Połączenie wiedzy, doświadczenia i odpowiednich narzędzi sprawia, że awaryjne otwieranie jest wykonane szybko, precyzyjne i bez dodatkowych uszkodzeń.
Nie ma takiego samochodu, którego Pogotowie Zamkowe w Poznaniu nie otworzy.

USŁUGI ŚLUSARSKIE

Dla pełnej kompleksowej obsługi w naszej ofercie znajdują się również inne usługi ślusarskie. Dzięki wszystkim tym usługom jesteśmy liderami w Poznaniu i okolicach.
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi, 
–             naprawa zamków,
–             montaż i wymiana zamków,
–             ślusarstwo.  

Awaryjne otwieranie, jak i inne nasze usługi ślusarskie, wykonujemy na wezwanie lub na umówiony termin. Godzina wykonania usługi również zależna jest od Klienta. Dopasujemy się do każdej pory.
Nasze Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Rataje przyjmuje zgłoszenia pod numerem telefonu: 600-277-499 lub (61) 824-68-78


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Piątkowo
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare miasto
Nowe miasto

Call Now Button