Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

ZAMKI NAWIERZCHNIOWE

Zamki nawierzchniowe są urządzeniami chroniącym mienie powszechnieZamki nawierzchniowe Poznań montowanymi w polskich domach czy biurach. Dzięki nim w bardzo szybki i prosty sposób można zamknąć drzwi od wewnątrz pomieszczenia – bez użycia klucza. Zamki nawierzchniowe Poznań są gwarancją bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania.
Zamki do drzwi Poznań, które oferuje nasza firma wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co potwierdzają posiadane przez nie atesty oraz stosowne certyfikaty; są solidne i bezawaryjne, można z nich korzystać przez wiele lat.

Zamki nawierzchniowe i wpuszczane – zadzwoń i zapytaj

Pogotowie ślusarskie Poznań jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale wiemy, w jaki sposób zabezpieczyć mienie naszych Klientów. Posiadamy specjalistyczną wiedzę ślusarską, dzięki której wiemy na co należy zwracać uwagę przy doborze odpowiedniego zamka do drzwi. Dlatego też w naszej ofercie handlowej znajdą Państwo zamki nawierzchniowe Gerda, a także zamki nawierzchniowe Lob. Gwarantujemy, że łatwość oraz wygoda ich obsługi spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.
Ażeby zapewnić Państwu bezpieczeństwo na odpowiednim – wysokim poziomie, polecamy się do usługi montażu zamków.

Pogotowie ślusarskie Poznań – zapraszamy!
Telefon: 600-277-499 lub (61) 824-68-78
Czynne: 24 h / dobę


W naszej ofercie posiadamy i wykonujemy:

Wymianę zamków w drzwiach Gerda
Wymianę zamków w drzwiach Mottura
Montaż zamka
Wymiana zamka
Awaryjne otwieranie
Otwieranie zamków
Otwieranie zamka bez kluczyka
Otwieranie awaryjne auta
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Wkładki do zamków
Wkładki do drzwi

Call Now Button