ZAMKI NAWIERZCHNIOWE

Zamki nawierzchniowe są urządzeniami chroniącym mienie powszechnieZamki nawierzchniowe Poznań montowanymi w polskich domach czy biurach. Dzięki nim w bardzo szybki i prosty sposób można zamknąć drzwi od wewnątrz pomieszczenia – bez użycia klucza. Zamki nawierzchniowe Poznań są gwarancją bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania.
Zamki do drzwi Poznań, które oferuje nasza firma wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co potwierdzają posiadane przez nie atesty oraz stosowne certyfikaty; są solidne i bezawaryjne, można z nich korzystać przez wiele lat.

Zamki nawierzchniowe i wpuszczane – zadzwoń i zapytaj

Pogotowie ślusarskie Poznań jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale wiemy, w jaki sposób zabezpieczyć mienie naszych Klientów. Posiadamy specjalistyczną wiedzę ślusarską, dzięki której wiemy na co należy zwracać uwagę przy doborze odpowiedniego zamka do drzwi. Dlatego też w naszej ofercie handlowej znajdą Państwo zamki nawierzchniowe Gerda, a także zamki nawierzchniowe Lob. Gwarantujemy, że łatwość oraz wygoda ich obsługi spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.
Ażeby zapewnić Państwu bezpieczeństwo na odpowiednim – wysokim poziomie, polecamy się do usługi montażu zamków.

Pogotowie ślusarskie Poznań – zapraszamy!
Telefon: 600-277-499 lub (61) 824-68-78
Czynne: 24 h / dobę


W naszej ofercie posiadamy i wykonujemy:

Wymianę zamków w drzwiach Gerda
Wymianę zamków w drzwiach Mottura
Montaż zamka
Wymiana zamka
Awaryjne otwieranie
Otwieranie zamków
Otwieranie zamka bez kluczyka
Otwieranie awaryjne auta
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Wkładki do zamków
Wkładki do drzwi

ZAMKI NAWIERZCHNIOWE
Oceń nas