Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

POGOTOWIE ZAMKOWE KÓRNIK

POGOTOWIE ZAMKOWE KÓRNIK – DLA WASZEGO BEZPIECZEŃSTWA!

Awarie zamków zdarzają się każdego dnia, nawet wówczas, Pogotowie ślusarskie Kórnikkiedy tego się nie spodziewamy. Jeśli mieszkają Państwo w miejscowości Kórnik, teraz to żaden problem! W tej okolicy działa bowiem pogotowie zamkowe, zatrudniające najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy poradzą sobie w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem w roli głównej.

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie zdobyte w branży ślusarskiej, warto więc skorzystać z naszej wiedzy i umiejętności. Jeśli kłopot z zamkiem pojawi się w mieszkaniu, czym skomplikuje i zaburzy harmonogram dnia, przyjedziemy, by wykonać awaryjne otwieranie mieszkań. Zdarza się, że nieoczekiwanie zatnie się zamek małej kasetki z pieniędzmi – my mamy na to sposób, wystarczy do nas zadzwonić, abyśmy mogli wykonać awaryjne otwieranie drzwi i to każdego rodzaju!

Bywa i tak, że przykra sytuacja przydarza się na parkingu, zacina się zamek w samochodzie i co wtedy? Wezwijcie nas, a my wykonamy w profesjonalny sposób awaryjne otwieranie samochodów. Dla nas takie czynności jak awaryjne otwieranie aut to codzienność. W dodatku potrafimy tak wykonać zlecenie, że na lakierze samochodu nie pozostanie żadna, nawet najmniejsza rysa.

Proponujemy także montaż i wymianę zamków. Nasza oferta usług zawiera również wszelkie reparacje zamków – naprawa zamków to także nasze codzienne zajęcie, które wykonujemy z wielką starannością.

Działamy:

PROFESJONALNIE

Ślusarze zatrudnieni w pogotowiu zamkowym Kórnik stanowią grupę wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy wciąż podnoszą swoje kompetencje i umiejętności zawodowe. Stale szkolimy naszą kadrę, dzięki czemu na rynku ślusarskim jesteśmy najlepsi! Nasze ponad 25-letnie doświadczenie owocuje umiejętnością otwarcia każdego zamka we wszystkich istniejących na rynku modelach drzwi. Zaufaj nam!

CAŁODOBOWO

W związku z tym, że awarie zamków zdarzają się codziennie i to w najmniej oczekiwanych momentach życia, postanowiliśmy, że pogotowie zamkowe w Kórnikach pracować będzie 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta.  Śmiało można zadzwonić do nas także w środku nocy, odbierzemy połączenie i przyjmiemy zlecenie, by pomóc w trudnej sytuacji. Telefon do nas 600-277-499.

W miejscowości Kórnik wykonujemy również usługi:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Call Now Button