Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW KÓRNIK

POMOŻEMY GDY ZATNIE SIĘ ZAMEK SAMOCHODU

Audi, Ford, Suzuki, a może Mazda? Porsche, Mercedes,Calodobowe otwieranie samochodów Kórnik Lexus… znamy się na wszystkich modelach aut jeżdżących po polskich drogach. Posiadamy wiedzę dotyczącą awaryjnego otwierania aut wszystkich marek. Nie zawahamy się przyjechać, by wykonać awaryjne otwieranie samochodów w Kórniku. Dla nas to żaden problem, w swojej pracy jesteśmy najlepsi!

Szkolimy swoją kadrę ślusarzy, aby znali wszystkie, nawet najnowsze modele zamków wszystkich marek samochodów. Dlatego śmiało możecie nam zaufać. Przyjedziemy, by wykonać awaryjne otwieranie aut. To nasza specjalność.

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży ślusarskiej. Pomogliśmy już wielu Klientom, z Kórnika i okolic. Z pewnością wśród Waszych znajomych znajdują się osoby, które skorzystały z naszych usług i mogą nas polecić.

Teraz, odkąd pogotowie zamkowe działa w Kórniku, możemy szybko i sprawnie pomóc także i Wam. Wystarczy skontaktować się z nami. Odkąd działamy w tej miejscowości, żadna awaria zamka, czy to w samochodzie, czy domu nie musi spędzać Wam już snu z powiek.

Warto nas zatrudnić, ponieważ tak wykonamy usługę awaryjnego otwierania aut, by nie podrożyć kosztów z tym związanych, na przykład przez niefortunne zarysowanie lakieru auta, czy wybicie szyby podczas nieumiejętnego otwierania pojazdu. My wiemy jak prawidłowo i profesjonalnie wykonać awaryjne otwieranie aut. Zaufaj nam!

SZKOLIMY NASZYCH ŚLUSARZY

Szkolenia kadry ślusarskiej to ważny element rozwoju oraz podstawa, która daje szeroką wiedzę w zakresie najnowszych metod otwierania oraz naprawiania zamków. Na rynku ślusarskim w Wielkopolsce jesteśmy niezwykle konkurencyjni i wciąż zdobywamy nowe pola działalności.

Inwestujemy w nowy sprzęt, gdyż tylko taki może i zapewnia nam swobodę działania. W dodatku tak wykonujemy każdą usługę, że na mieniu Klienta nie widać śladów naszej działalności. Skrupulatnie, skutecznie i bezinwazyjnie – to nasza dewiza.

JESTEŚMY DYSPOZYCYJNI PRZEZ CAŁĄ DOBĘ – ZADZWOŃ

Pogotowie zamkowe Kórnik działa przez całą dobę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni tygodniu, także w niedziele i święta. Nasz dyżur pełnimy przez 24 godziny, dlatego można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Odbierzemy połączenie i zjawimy się pod wskazanym przez Państwa adresem, by pomóc w awaryjnej sytuacji. Warto zapisać numer do nas 600-277-499.

W miejscowości Kórnik wykonujemy również usługi:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
oraz inne usługi ślusarskie

Call Now Button