Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ KÓRNIK

POGOTOWIE ZAMKOWE KÓRNIK– DZIAŁAMY PROFESJONALNIE

Czasem w porannej gonitwie zdarza się, że zamekAwaryjne otwieranie mieszkań Kórnik odmawia posłuszeństwa. Zacina się lub klucz nagle łamie się pozostawiając drugą jego część w drzwiach. Co w takiej sytuacji zrobić, jak się zachować, do kogo dzwonić po pomoc?

Na szczęście w Kórniku działa już pogotowie zamkowe, które w swoich szeregach zatrudnia najlepszych specjalistów – ślusarzy.

Do wykonywanego przez nas zawodu podchodzimy z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ślusarskimi i by znać nowe modele zamków i drzwi, wciąż doszkalamy swoje umiejętności zawodowe. Dzięki temu na rynku ślusarskim w Wielkopolsce nie mamy sobie równych!

Jedną z naszych specjalności jest awaryjne otwieranie drzwi każdego rodzaju. Znamy wszystkie modele drzwi, jakie kupić można w Polsce, dlatego nie zawahamy się stwierdzić, iż jesteśmy specjalistami wysokiej klasy, którzy poradzą sobie z każdym zamkiem. Wykonujemy także awaryjne otwieranie mieszkań – gdy awaria zamka przydarzy Wam się w domu, zadzwońcie do nas, z pewnością pomożemy w kłopocie. Ślusarze pogotowia zamkowego w Kórniku polecają swoje usługi!

POMOŻEMY W KAŻDEJ SYTUACJI

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Pracujemy tylko na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki czemu nasze usługi są bezinwazyjne. Działamy tak, by na własności naszych Klientów nie pozostał żaden ślad naszej interwencji. Dbamy o mienie naszych Klientów. Tak wykonamy usługę, że nie będą Państwo musieli ponosić dodatkowych kosztów związanych na przykład z wymianą lub naprawą stolarki drzwiowej. W swojej pracy jesteśmy skrupulatni, dokładni i bardzo uważni.

ZADZWOŃ O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY

Awarie zamków zawsze zaskakują naszych Klientów, dlatego zdecydowaliśmy, że nasze usługi muszą być dostępne przez całą dobę. Dyżurujemy i przyjmujemy zlecenia 24 godziny na dobę. Pogotowie zamkowe Kórnik także pracuje w niedziele i święta.

Telefon odbierzemy również po godzinie 22.00. Teraz, odkąd działamy w Kórniku, nie trzeba czekać do rana ze zgłoszeniem awarii zamka w tej miejscowości. Jesteśmy dyspozycyjni całodobowo. Wystarczy zapisać numer telefonu do nas – nigdy nie wiadomo kiedy zaskoczy Was awaria zamka! Pogotowie zamkowe Kórnik, telefon 600-277-499.

W miejscowości Kórnik wykonujemy również usługi:

Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
oraz inne usługi ślusarskie

Call Now Button