Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW KÓRNIK

MONTUJEMY I WYMIENIAMY ZAMKI – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nagminnie zdarza się, że zamki odmawiają posłuszeństwa.Montaż zamka Kórnik Pogotowie zamkowe Kórnik działa, by sprawnie i szybko pomóc w każdej zamkowej sprawie. Po odebraniu zlecenia przyjedziemy, by sprawdzić co dzieje się z Państwa zamkiem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że poczucie bezpieczeństwa to ważna sprawa. Każdy zamontowany w drzwiach zamek musi spełniać swoją podstawową funkcję, jaką jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientom oraz ich mieniu. Jeśli zdarzy się, że zamek zaczyna zacinać się lub po prostu psuje się, koniecznie skontaktujcie się z nami. Przyjedziemy, by ocenić sytuację. Być może okaże się, że konieczny jest montaż i wymiana zamków na nowe.

Usługę wykonamy precyzyjnie i na najwyższym poziomie. Z pewnością będą Państwo zadowoleni. Znamy wszystkie zamki, jakie można kupić w naszym kraju. Ponadto doskonale znane nam są także wszystkie modele drzwi – starego i nowego typu. Dlatego nasi ślusarze podejmą się każdego zadania, w którym konieczna jest praca przy zamku.

NAJWAŻNIEJSZE JEST BEZPIECZEŃSTWO

Zamontowany w drzwiach wejściowych zamek musi zapewniać Klientom bezpieczeństwo, aby nikt niepowołany nie wtargnął do ich domostwa. Dlatego warto, aby doświadczony ślusarz sprawdził, czy systemy zamkowe funkcjonują bez zarzutów. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem, nasi ślusarze doradzą Państwu co należy zrobić – czy zreperować zamek, czy też zdecydować się na montaż i wymianę zamków na nowe. Skorzystaj z naszego obszernego doświadczenia i sprawdź czy jesteś bezpieczny!

WIEDZA TO PODSTAWA

Naszym zdaniem szkolenia to ważny proces zdobywania wiedzy, dlatego wciąż edukujemy naszych ślusarzy. Dzięki temu pogotowie zamkowe w Kórniku zatrudnia najlepszych fachowców w Wielkopolsce. Nasi pracownicy znają wszystkie najnowsze metody montażu i wymiany zamków i swoje usługi wykonują z najwyższą starannością.

PRACUJEMY 24 H / DOBĘ

Pogotowie zamkowe Kórnik pracuje 24 godziny na dobę. Dyżurujemy także w niedziele i święta. Dyspozycyjność to podstawa pracy ślusarza, gdyż awarie zamków zdarzają się o różnych porach, także nocą! Telefon do nas 600-277-499. Czekamy na zgłoszenia!

W miejscowości Kórnik wykonujemy również usługi:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
oraz inne usługi ślusarskie

Call Now Button