Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW KÓRNIK

NAPRAWIAMY ZAMKI – KAŻDEGO TYPU

Pogotowie zamkowe Kórnik zatrudnia najlepszych, wykwalifikowanych naprawa zamka Kórnikślusarzy, którzy pomagają w awariach zamków – każdego rodzaju.
Jeśli zauważyliście, że zamek w drzwiach nie działa jak kiedyś, koniecznie wezwijcie ślusarza, który przyjedzie i oceni sytuację. Sprawdzi, czy zamek nadaje się jeszcze do użytku. Jeśli tylko zaciął się, zaproponuje reparację. Naprawa zamków to nasza praca codzienna. Wiemy, że bezpieczeństwo Klientów i ich domów jest ważne, dlatego bardzo uważnie sprawdzamy czy mechanizm zamka działa jak należy.
Ślusarze pogotowia zamkowego w Kórniku za każdym razem po naprawie zamków instruują Klientów, w jaki sposób o zamek dbać i jak konserwować, aby mógł służyć im przez długi czas.

DOŚWIADCZENIE – TO NASZ ATUT

Na rynku ślusarskim funkcjonujemy od ponad 25 lat. Z powodzeniem naprawiliśmy mnóstwo zamków w domach Klientów w całej Polsce. Teraz działamy także w Kórniku. Jeśli zatnie Ci się zamek lub zauważysz, że nie działa już tak sprawnie jak kiedyś, skontaktuj się z nami. Z pewnością pomożemy go naprawić. Jeeśli reparacja będzie niemożliwa, zdecydujemy o montażu i wymianie zamków na nowe. Tak, abyście byli Państwo w pełni zadowoleni!
Jesteśmy zespołem wyspecjalizowanych ślusarzy, którzy na naprawie zamków znają się jak nikt inny! Wciąż doszkalamy się, zdobywając cenną wiedzę i poznając nowinki ślusarskie, dlatego potrafimy zaradzić każdej sytuacji awaryjnej z zamkami. W związku z tym, że pracujemy tylko na najnowszym sprzęcie, potrafimy pomóc w naprawie lub wymianie zamka każdego typu.

W KÓRNIKU PRACUJEMY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

Pogotowie zamkowe w Kórniku pracuje dla Państwa przez całą dobę. Naprawiamy zamki, montujemy i wymieniamy na nowe, a nawet dokonujemy awaryjnych otwarć drzwi i samochodów. Wszystko po to, aby Państwu pomóc w awaryjnych sytuacjach. Pełnimy dyżury przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jak to w życiu bywa, awarie zamków zdarzają się zawsze w nieoczekiwanych momentach i burzą cały harmonogram dnia. Dlatego teraz nie czekajcie do rana na zgłoszeniem awarii, dzwońcie do nas także w środku nocy, na pewno odbierzemy telefon i przyjmiemy zgłoszenie. Numer do nas 600-277-499.

W miejscowości Kórnik wykonujemy również usługi:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
oraz inne usługi ślusarskie

Call Now Button