Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

POGOTOWIE ZAMKOWE SWARZĘDZ

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zgubić klucze od swojego domu bądź auta?Pogotowie zamkowe Swarzędz Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy zamek Twojego samochodu lub mieszkania działa prawidłowo? Czy kiedykolwiek musiałeś siłować się z zamkiem w drzwiach, który nie chciał się otworzyć, a Ty nie mogłeś dostać się do swojego domu? Problemy, które związane są z zamkami i kluczami domów i samochodów nie są przyjemne – podobnie jak sytuacje wynikające z kradzieży. Takie sytuacje mogą nagle okazać się Twoim zmartwieniem. Dlatego warto mieć pod ręką numer sprawdzonego pogotowia zamkowego, które działa na terenie Swarzędza. Zaufaj doświadczeniu i wiedzy, którą posiadamy – nasi ślusarze to osoby, które doskonale znają się na swojej pracy.

Ślusarze z długoletnim doświadczeniem

Jako firma ślusarska działamy już od  kilkunastu lat, śledząc rynek zamków i zabezpieczeń nieustannie. Zdajemy sobie sprawę, że praca ślusarza opiera się na przede wszystkim wiedzy z zakresu ślusarstwa, na dokładności oraz precyzji wykonywania zadań. W naszej pracy brak miejsca na nieprofesjonalne działania czy wykonywanie powierzonych zadań niedokładnie czy niechlujnie wykonywanie czynności. Stale dbamy o poziom obsługi Klienta starając się, aby zawsze był na najwyższym poziomie. Dbamy, aby każdy z  pracowników, z którym podejmujemy współpracę był osobą w pełni profesjonalną, aby potrafili poradzić sobie z każdym zamkowym problemem.

W naszej pracy używamy wyłącznie oryginalnych narzędzi, posiadamy dostęp do markowych produktów. Prowadzimy sprzedaż zamków i innych systemów zabezpieczeń, sprowadzając towar bezpośrednio od producenta – możemy zagwarantować dzięki temu wysoką jakość i najniższą możliwą cenę. Jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem marki KESO w Polsce. Jest to szwajcarska marka, która słynie z nowoczesnych rozwiązań w swoich systemach zabezpieczeń.

Nasze usługi świadczymy na terenie Swarzędza. Świadczymy usługi dla naszych Klientów przez całą dobę, niezależnie od dnia tygodnia. Nasz dyżur pełnimy również w niedzielę i święta, ponieważ doskonale wiemy, że sprawna i błyskawiczna pomoc ślusarza jest często potrzebna natychmiast po pojawieniu się problemów z zamkiem.

Naszą najwyższą wartością jest bezpieczeństwo Klientów. Dbamy o nie, używając w pracy wyłącznie produktów oryginalnych. Działamy w oparciu o licencję policji i legitymację pracownika technicznego.
Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie – zależy nam aby być najlepszym pogotowiem ślusarskim, które jest przyjazne dla swoich Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zamówienia usług naszego pogotowia w Swarzędzu- 600-277-499

W Swarzędzu wykonujemy również inne usługi ślusarskie:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Call Now Button