Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW SWARZĘDZ

Nasze pogotowie ślusarskie jest specjalistą w zakresie montażu i Montaż i wymiana zamków Swarzędzwymiany zamków. Nowo wstawione zamki mają za zadanie podnieść poziom bezpieczeństwa mieszkania czy domu. Warto pomyśleć o zakupie nowego zamka jeżeli nasz zamek jest wiekowy, wysłużony i czasami sprawia problemy podczas otwierania drzwi. Używanie zamka, który odmawia posłuszeństwa i nie działa w sposób prawidłowy nie zapewni dobrej ochrony. Nie kuś losu – zamów wizytę ślusarza, który doradzi najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego bezpieczeństwa. Ponadto, nasze pogotowie ślusarskie w Swarzędzu jest przygotowane na wyruszenie z pomocą już w momencie, gdy otrzyma od Ciebie informację o awarii.

Prowadzimy montaż zamków w całych Swarzędzu. Do Klientów, którzy potrzebują pomocy w tej dzielnicy dojeżdżamy bezpłatnie. Nasza firma składa się z ekipy ślusarzy, którzy są doświadczonymi, wykształconymi w swoim fachu pracownikami. Wymiana i montaż zamków dla naszych pracowników jest chlebem powszednim – doskonale znają się na różnych modelach zamków i  w przeciągu kilkunastu minut możemy ocenić, jaki zamek będzie odpowiedni dla naszych Klientów.  Montaż zamków to dla naszych ślusarzy zazwyczaj kilka minut pracy, które prowadzą do prawidłowego mocowania zamka. Powierzając im instalację nowego mechanizmu w drzwiach mają Państwo gwarancję, że zamek służyć będzie przez wiele lat chroniąc Państwa najbliższych.

Montaż zamków powinien być czynnością obowiązkową podczas planowania prac remontowych i budowlanych. Budując dom należy zwrócić uwagę od podstaw na system zabezpieczeń – zainstalować odpowiednie drzwi antywłamaniowe, dobrać do nich zamki, rozważyć system kamer przemysłowych po to, aby zapewnić sobie najwyższe bezpieczeństwo od pierwszego dnia posiadania upragnionego domu. Nasi ślusarze z przyjemnością zaprojektują Państwo system zabezpieczający posesję, zajmą się kompleksowo realizacją założonego projektu. Solidne zamki to obowiązek w momencie, gdy kończymy prace budowlane i rozpoczynamy wykończenie – będziemy wtedy pewni, że nikt niepowołany nie zawita do naszego domu. Zalecamy także skorzystanie z usługi wymiany zamków każdemu, kto zakupił mieszkanie z rynku wtórnego. Nie wiadomo bowiem, czy poprzedni lokatorzy nie posiadają własnego kompletu kluczy, a to doprowadzić mogłoby do niespodziewanej, niepożądanej wizyty.

Usługę wymiany zamków nasze pogotowie ślusarskie w Swarzędzu świadczy całodobowo – chcemy zawsze być w stanie udzielić pomocy naszym Klientom. Taką usługę mogą Państwo także zamówić wcześniej, po uprzednim umówieniu z konsultantem.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego pogotowia ślusarskiego!

Jeżeli jesteś mieszkańcem Swarzędza i potrzebujesz pomocy ślusarza, zadzwoń do nas – 600-277-499

W Swarzędzu wykonujemy również inne usługi ślusarskie:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków

Call Now Button