Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW SWARZĘDZ

Nieprzyjemna sytuacja związana z utratą kluczyków samochodowychAwaryjne otwieranie samochodów Swarzędz bądź awarią systemu zabezpieczającego może dotknąć każdego kierowcę i zepsuć mu plany urlopowe bądź przyczynić się do spóźnienia na ważne spotkanie biznesowe. Co zrobić w takiej sytuacji, aby zredukować zbędny stres i pożegnać problem jak najszybciej? Wystarczy zadzwonić pod naszą specjalną infolinię i skorzystać z usług pogotowia ślusarskiego w Swarzędzu, które specjalizuje się w otwieraniu samochodów.

Wyżej wymieniona przykra sytuacja może zdarzyć się każdemu kierowcy – wystarczy bowiem chwila nieuwagi. Warto wiec pod ręką posiadać numer telefonu do dobrego ślusarza, który obsługuje mieszkańców Swarzędza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy – zajmujemy się naprawami usterek, które powstały w wyniku uszkodzeń zamków czy nieprzyjemnych sytuacji losowych. Awaryjnym otwieraniem drzwi samochodów trudnimy się już od wielu lat. Wiemy, że pomoc ślusarska potrzebna jest w najszybszym czasie, a więc zdecydowaliśmy się na wykonywanie usług ślusarskich w Swarzędzu w trybie ekspresowym. Każde zgłoszenie ma dla nas status priorytetowy, a po otrzymaniu od Państwa informacji o awarii, nasi pracownicy wyruszają we wskazane miejsce niezależnie od godziny zgłoszenia – nasze pogotowie ślusarskie pracuje całodobowo. Nasze usługi świadczymy także w święta.

Przez lata istnienia na rynku ślusarskim nabraliśmy doświadczenia pracując praktycznie na wszystkich markach aut, które dostępne są na rynku polskim. Otwieraliśmy auta takich firm jak Audi, Volkswagen, Opel, Dacia, BMW, Toyota, Fiat. Pracujemy także z mniej popularnymi markami samochodów takimi jak: Aston Martin, Tesla, Porsche. Współpracujemy z salonami samochodowymi, pomagając zwalczać problemy związane z zatrzaśniętym zamkiem w samochodzie. Otwieramy także autobusy, samochody ciężarowe i zabytkowe modele samochodów.

Takie zadanie jak awaryjne otwieranie drzwi samochodów wymaga nie lada precyzji.  Nieumiejętne, amatorskie próby awaryjnego otwierania zamka mogą przynieść spore szkody dla właścicieli aut. Zamek samochodu to złożone, delikatne urządzenie, które powiązane jest często z czułym systemem alarmowym. Amator może uszkodzić nie tylko zamek, ale i drzwi samochodu – nie warto narażać się na koszty, warto natomiast skorzystać z usługi profesjonalisty. Nasi ślusarze posiadają wiedzę zarówno z zakresu zamków, jak i z systemów alarmowych – otworzą każdy zamek i naprawiają każdą usterkę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – awaryjne otwieranie samochodów Swarzędz w atrakcyjnej cenie znajdą Państwo wyłącznie w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu – 600-277-499

W Swarzędzu wykonujemy również inne usługi ślusarskie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Call Now Button