Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

POGOTOWIE ZAMKOWE TARNOWO PODGÓRNE

Ślusarze od awaryjnego otwierania i wymiany zamków

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą firmę – pogotowiePogotowie zamkowe Tarnowo Podgórne zamkowe działające na terenie Tarnowa Podgórnego. Nasza firma istnieje na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat. Właśnie dlatego warto nam zaufać – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która w ciągu swojej działalności pomogła już setkom zadowolonych Klientom. Nasze usługi zawsze przeprowadzamy niezwykle szybko, sprawnie, bezinwazyjnie, nie pozostawiając żadnych śladów po przeprowadzonej usłudze na zamkach. Ponadto naszym Klientom oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny.

Usługi ślusarskie na najwyższym poziomie z najlepszymi cenami

Naszą główną misją jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa Klientom. Doskonale wiemy, że współcześnie produkty zapewniające bezpieczeństwo, takie jak alarmy, zamki czy drzwi antywłamaniowe można dostać wszędzie, praktycznie w każdym większym sklepie. Jednak bezpieczeństwo to wartości bezcenne, których nie da kupić się wraz z nawet najdroższym modelem zamka. Zapewniamy kompleksową opiekę i pewność, że nasze usługi gwarantują Państwu najwyższą jakość. Podczas ekstremalnych sytuacji, takich jak naprawa uszkodzeń, które są efektem próby włamania, nasi ślusarze pomogą Państwu nie tylko naprawić zamek, ale również jak np. załatwić formalności związane ze zgłoszeniem przestępstwa policji. Korzystając z usług naszego pogotowia zamkowego w Tarnowie Podgórnym, mają Państwo pewność, że znajdują się w dobrych rękach.

Świadczymy między innymi takie usługi jak:

•     Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, domów, samochodów, sejfów – otwieramy zamki, które sprawiają trudność i odmawiają posłuszeństwa;
•     Montaż i wymiana zamków – oprócz standardowego montażu projektujemy systemy zabezpieczeń. Usługa ta skierowana jest także do firm, które chcą zainstalować w swoim biurze systemy zabezpieczeń z zastosowaniem najnowszych technologii;
•     Dorabianie kluczy, konsulting – standardowe usługi ślusarskie na najwyższym poziomie;
•     Serwis zamków – gwarancyjny i pogwarancyjny – z zapewnieniem, że rozwiążemy zaistniały problem.

Nasze pogotowie zamkowe Tarnowo Podgórne czynne jest przez całą dobę. Chcemy zapewnić najwyższy poziom obsługi i naprawiać problem tuż po jego zaistnieniu – dlatego więc pracujemy non stop, zapewniając pomoc w zakresie naprawy i serwisu zamków również w święta.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego pogotowia zamkowego Tarnowo Podgórne – 600-277-499

Call Now Button