Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW TARNOWO PODGÓRNE

Potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia? Skontaktuj się z nami

Jedną z najbardziej klasycznych usług ślusarskich jest montaż i montaż i wymiana zamków Tarnowo Podgórnewymiana zamków w drzwiach mieszkań, domów, wymiana zamków w sejfie czy instalacja systemów zabezpieczających. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy podczas instalacji nowych zamków, drzwi antywłamaniowych czy potrzebują Państwo doradztwa w zakresie zaprojektowania systemu zabezpieczeniowego zapraszamy do współpracy z nami – pogotowiem ślusarskim Tarnowo Podgórne.

Najlepsze zamki antywłamaniowe do drzwi

Nasze pogotowie ślusarskie posiada wieloletnie doświadczenie i tradycję w dostarczaniu usług ślusarskich mieszkańcom Poznania i okolic. W ciągu kilkunastu lat działalności zdążyliśmy wyrobić sobie opinię rzetelnej i solidnej firmy – tacy właśnie jesteśmy! Zawsze niezawodni, szybko wykonujemy powierzoną nam usługę. Jesteśmy jedną z najlepszych firm ślusarskich w Polsce, otworzyliśmy już setki zamków, wymieniliśmy dziesiątki zamków w drzwiach naszych Klientów. Zawsze dbamy o wysoki poziom naszych usług. Jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem najszybciej jak tylko jest to możliwe. Oferujemy atrakcyjne promocje, promocyjne ceny zamków, zniżki dla stałych Klientów, którzy zwracają się do nas za każdym razem, gdy potrzebują fachowej rady ślusarza.

Każdy z naszych ślusarzy przechodzi szereg szkoleń

Ślusarze, którzy współpracują z nami wykonując usługę montażu i wymiany zamków to pracownicy rzetelni, godni zaufania, najlepsi w branży. Każdy z naszych ślusarzy posiada szeroką wiedzę w zakresie ślusarstwa. Nieustannie dbamy o poziom ich wykształcenia zapewniając uczestnictwo w kursach i szkoleniach organizowanych przez czołowych producentów branży ślusarskiej. Dlatego też jesteśmy w stanie pomóc osobom, które potrzebują pomocy związanej z najnowocześniejszymi zamkami, które w swoim mechanizmie posiadają nowoczesne rozwiązania, z którymi inny ślusarz nie mógłby sobie poradzić.

Możemy zająć się instalacją zamka, jak i fachowym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego mechanizmu. Oferując naszym Klientom modele zamków, które spełniają Państwa potrzeby zaprezentujemy Państwu zarówno nowoczesne zamki, jak i te klasyczne modele. Pokazujemy naszym Klientom również praktyczne rozwiązanie jakim jest system Master Key. Taki klucz otworzy wszystkie dostępne zamki, zapewnia wygodę, ma praktyczne zastosowanie – nie musimy nosić pęku kluczy, wystarczy nam jeden.

Posiadamy również elektroniczne zamki do drzwi

Popularnością wśród Klientów, mieszkańców Tarnowa Podgórnego, cieszy się również elektroniczny system zamków oparty na zamku kodowym – taki zamek można zakodować dowolnie. Mamy zaszczyt być jedynym oficjalnym przedstawicielem firmy Keso w Polsce. Produkty tej firmy znajdą Państwo u nas w najniższych cenach z gwarancją oryginalności i pewności, że mechanizm ten będzie dobrze Państwu służył – produkty szwajcarskiej firmy z gwarancją na bezpieczeństwo na wysokim poziomie znajdą Państwo wyłącznie u nas.

Zapraszamy do skorzystania z naszego pogotowia ślusarskiego, która działa na terenie Tarnowa Podgórnego – 600-277-499

Wykonujemy również inne usługi w Tarnowie Podgórnym:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków

Call Now Button