Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

OTWIERANIE BEZ KLUCZYKA

Otwieranie zamka bez kluczyka to usługa, którą poznańskie PogotowieOtwieranie zamka bez kluczyka ślusarskie wykonuje w tym mieście wielokrotnie każdego dnia. Wzywają nas do niej osoby, które zagubiły swój klucz lub zatrzasnęły go w środku pomieszczenia.

Otwieranie zamków bez kluczyka to usługa bezinwazyjna, która nawet w najmniejszym stopniu nie zniszczy Państwa drzwi. Do jej wykonania wykorzystujemy odpowiednie, najnowocześniejsze narzędzia oraz sprawdzone techniki ślusarskie. Zapewniamy, że podczas pracy działamy precyzyjnie oraz starannie.

Otworzymy bez kluczyka każdy zamek w samochodzie lub mieszkaniu

Dla wielu naszych Klientów otwieranie drzwi i zamków metodą bez kluczyka jest jedyną możliwością na dostanie się do wnętrza zamkniętego pomieszczenia, dlatego też usługę tę traktujemy priorytetowo. Wystarczy wykonać jeden telefon oraz podać swój adres, a już w kilka chwil nasz wykwalifikowany specjalista pojawi się w wyznaczonym przez Klienta miejscu.

Pogotowie zamkowe Poznań sprawi, że już w kilka minut po przybyciu naszego fachowca, będą mogli Państwo swobodnie wejść do zatrzaśniętego wcześniej pomieszczenia.

Polecamy się jako najlepsi specjaliści na branżowym rynku!
Telefon: 600-277-499 lub (61) 824-68-78
Czynne: 24 h / dobę

W naszej ofercie posiadamy i wykonujemy:

Wymianę zamków w drzwiach Gerda
Wymianę zamków w drzwiach Mottura
Montaż zamka
Wymiana zamka
Awaryjne otwieranie
Otwieranie zamków
Otwieranie awaryjne auta
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Wkładki do zamków
Wkładki do drzwi

Call Now Button