Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

OTWIERANIE AWARYJNE AUTA

Często zdarza się – przez nieuwagę, iż nasi Klienci zatrzaskują Otwieranie awaryjne auta Poznańkluczyki do samochodu w jego wnętrzu. Jeżeli nie posiadamy przy sobie zapasowego kompletu kluczy, jedynym rozwiązaniem jest otwieranie awaryjne auta. Jako Pogotowie ślusarskie usługę tę wykonujemy wielokrotnie w ciągu dnia. Polega ona na bezinwazyjnym otwarciu zamka samochodu. Nasi Klienci nie muszą obawiać się o swoją własność – wykorzystujemy jedynie sprawdzone metody oraz techniki, dzięki czemu ani drzwi, ani zamek pojazdu nie ulegną zniszczeniu.

24h na dobę otwieramy auta wszystkich marek

Otwieranie samochodu metodą bezinwazyjną jest bardzo powszechną usługą. Dzięki ciągłemu szkoleniu swoich umiejętności oraz poszerzaniu wiedzy o nowinki ze świata ślusarstwa, jesteśmy w stanie otworzyć zamek w każdym dostępnym na rynku modelu samochodu.

Awaryjne otwieranie pojazdów jest naszą priorytetową usługą. Wystarczy wykonać jeden telefon, a już w kilka chwil pod wyznaczonym przez Klienta adresem pojawi się nasz specjalista, który od razu rozpocznie usługę awaryjnego otwierania auta.

Bezszkodowo, sprawnie i precyzyjnie – tak działają fachowcy z Pogotowia ślusarskiego w Poznaniu. Polecamy się!
Telefon: 600-277-499 lub (61) 824-68-78
Czynne: 24 h / dobę

Call Now Button