Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

Zamki hotelowe na kartę Poznań

Zamki hotelowe na kartę są coraz częściej spotykane w hotelach oraz pensjonatach. Zamki hotelowe na kartę PoznańW dużym stopniu zwiększają one bezpieczeństwo danego obiektu, ale są również wygodne oraz funkcjonalne. W ofercie handlowej

Pogotowia zamkowego z Poznania znajdą Państwo wybór wielu zamków na kartę najlepszych producentów dostępnych na rynku. Jako specjaliści w branży ślusarskiej gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów.

Elektroniczne zamki hotelowe na kartę

Aby podnieść jakość oferowanych usług obiektu hotelowego warto wymienić stare zamki na zamek hotelowy na kartę. Dzięki karcie magnetycznej otwieranie drzwi do pokojów gości stanie się o bardziej wygodne.

W przypadku normalnych zamków na klucz możliwe jest szybsze zużywanie elementów systemu zamkowego. Zamki hotelowe na kartę magnetyczną są gwarancją dłuższego okresu użytkowania bez obaw o różnego rodzaju usterki czy uszkodzenia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamków hotelowych na kartę poznańskiego Pogotowia zamkowego – (61) 824-68-78

Call Now Button