Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

Zamek do drzwi KESO Rim 6000S – Zamiennik Gerda Rim 6000S

Wymień zamek na nowy

Gerda RIM 6000S to popularny zamek stosowany w drzwiachKESO RIM 6000 - zamiennik Gerda RIM 6000 antywłamaniowych Gerda Star S. Obsługuje on mechanizm 12 ruchomych rygli, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa antywłamaniowego. Zamek ten jest jednak stosunkowo problematyczny – wykorzystuje klucz rurkowy, który, dzięki swojej konstrukcji, często się zapycha i uniemożliwia poprawne zamykanie i otwieranie mechanizmu.

Co więcej, drzwi Gerda Star S nie są produkowane już od 2000 roku. Od tamtego czasu nawet najbardziej wytrzymały mechanizm mógł ulec uszkodzeniu czy wytarciu, przez co nie gwarantuje już odpowiedniego poziomu zabezpieczeń.

Nowa jakość w zabezpieczeniu drzwi antywłamaniowych Gerda

Pogotowie zamkowe w Poznaniu tym, którzy myślą o wymianie mechanizmu Gerda RIM 6000S na inny zamek, proponuje zastosowanie wkładki KESO RIM 6000 S, która daje nowy wymiar bezpieczeństwa. Jest pierwszym zamiennikiem Gerdy stosowanym w drzwiach Star S. Obsługuje go płaski klucz, dzięki któremu omija się niebezpieczeństwa generowane przez klucz rurkowy.

KESO RIM 6000 S wyposażony jest w 4 klucze i kartę bezpieczeństwa, która niezbędna jest do dorobienia kluczy. Co więcej, w przeciwieństwie do Gerda RIM 6000S klucza KESO Omega 2 klucza nie można dorobić bez karty bezpieczeństwa, co czyni go wysoce bezpiecznym.

Prezentowany model zapewnia również wygodę użytkowania – może funkcjonować w systemie Master Key – czyli obsługiwać więcej, niż jeden zamek. Dzięki temu jednym kluczem będziesz mógł otworzyć drzwi do mieszkania/domu, garażu, firmy, skrzynki pocztowej czy szafy z dokumentami itp.

Gdzie kupisz KESO RIM 6000S?

zamek do drzwi Gerda RIM 6000SKESO RIM 6000 S można kupić w sklepie specjalistycznym prowadzonym w Poznaniu przez Pogotowie zamkowe. Tu na miejscu doświadczony sprzedawca przedstawi wszystkie zalety rozwiązania. Wkładkę można także zakupić bezpośrednio u naszych ślusarzy wezwanych do wykonania usługi wymiany i montażu zamków.

Wprawdzie wymiana i instalacja KESO Omega 2 nie jest trudna, ale zalecamy wykonanie jej przez specjalistę – tylko ślusarz zagwarantuje, że zamek będzie funkcjonował poprawnie po montażu i właściwie spełniał swoje zadanie w zakresie zabezpieczenia przed włamaniem.

Pogotowie zamkowe w Poznaniu pracuje przez 7 dni w tygodniu. Zadzwoń, jeśli potrzebujesz fachowej ręki ślusarza – tel. 600-277-499

Call Now Button