Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW MUROWANA GOŚLINA

Montaż i wymianę zamka zlecaj sprawdzonym fachowcom

Dobrze działający zamek wykonany z wysokiej jakości materiałówMontaż i wymiana zamków Murowa Goślina to symbol bezpieczeństwa. Od zamków antywłamaniowych wymagamy, aby chroniły one dobrze naszą posiadłość w przypadku naszej nieobecności. Jeżeli zamek nie działa prawidłowo i jest wysłużony, warto pomyśleć o nowym modelu, który zastąpi go w codziennie ochronie domu. Nieprawidłowo działający zamek równoważy się z brakiem posiadania jakiegokolwiek zamka! Przecież nie zostawiamy otwartych drzwi mieszkania czy niezamkniętego auta na parkingu lub nawet w garażu! W przypadku, gdy zauważamy problemy z zamkiem warto wezwać specjalistów, którzy pomogą nam rozwiązać problem związany z zamkiem – wymiana zamka na nowy model to najczęstsze rozwiązanie tego typu problemów – zwłaszcza tych, które powtarzają się już od pewnego czasu.

Nasze pogotowie ślusarskie w Murowie Goślinej zapewni Ci najlepiej wykonaną usługę tego typu, dobierając odpowiedni zamek do Twoich potrzeb i instalując go w prawidłowy sposób. Dodatkowo, otrzymasz garść porad od ślusarza w jaki sposób dbać o zamek, aby naprawa zamków była usługą, której nie będziesz potrzebował przez wiele lat.

Posiadamy w sprzedaży zamki Gerda, Mottura, Keso i inne

Oprócz wykonywania prac ślusarskich, zajmujemy się także dystrybucją i sprzedażą zamków liderów branży ślusarskiej. Chcielibyśmy Państwu polecić produkty takich producentów jak Gerda, Mottura, Keso i inne. Posiadamy dostęp do wielu modeli, bezpośrednie od producentów. Zawsze negocjujemy z producentami, by móc zaoferować naszym Klientom najlepsze ceny. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Keso w Polsce. Jeżeli  więc chcą Państwo kupić zamek, lecz nie wiedzą w jaki sposób dokonać wyboru, zapraszamy do skorzystania z naszych usług – pomożemy Państwu wybrać najlepszy model, sprzedając go za atrakcyjną cenę. Oferujemy także kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru drzwi antywłamaniowych, alarmów i innych systemów zabezpieczeń. Pomożemy zainstalować kamery przemysłowe, elektroniczne systemy otwierania bram.

Najlepsi ślusarze z Wielkopolski do Państwa dyspozycji

Jesteśmy dumni, że nasze pogotowie zamkowe Murowa Goślina to członek sieci ogólnopolskiej, zrzeszającej najlepszych ślusarzy. Filie znajdują się w wielu miastach Polski: między innymi w Murowie Goślinej. W przypadku  gdy potrzebują Państwo wymiany zamków, wystarczy zadzwonić. Przyjedziemy we wskazane przez Państwa miejsce w przeciągu kilku minut, możliwe jest także zamówienie wizyty na określoną godzinę z wyprzedzeniem. Dojeżdżamy do Klienta gratis na terenie całego miasta.

W naszej pracy nie ma miejsca na przypadki. Codziennie wykorzystujemy ogromną wiedzę i doświadczenie, staramy się nieustannie doskonalić. Instalujemy zamki w sposób prawidłowy – bo tylko dobrze zamocowane mechanizmy mogą zapewnić bezpieczeństwo naszych Klientów. Dobry zamek nie jest równoważnością bezpieczeństwa. Może być one tylko stworzone poprzez prawidłową instalację mechanizmów

W razie jakichkolwiek pytań bądź w celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 600-277-499

W Murowej Goślinie wykonujemy również inne usługi:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków

Call Now Button