Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW SZAMOTUŁY

Montujemy i wymieniamy zamki na nowe

Pogotowie zamkowe Szamotuły to grupa wysoko wykwalifikowanychMontaż i wymiana zamków Szamotuły ślusarzy, którzy perfekcyjnie wykonają każde awaryjne otwarcie. Także montaż i wymiana zamków należą do naszych codziennych zadań, jakich podejmujemy się w tej miejscowości. Wymiana zamków w Szmotułach to nasza codzienna praca. Montaż zamków to zadanie, jakie w tej miejscowości wykonujemy każdego dnia. Także zakładanie zamków wykonujemy nagminnie.

Polecamy swoje usługi ślusarskie. W naszych szeregach znajdują się wyłącznie ślusarze – specjaliści, którzy potrafią naprawić i otworzyć każdy rodzaj zamka we wszystkich typach drzwi dostępnych na polskim rynku. Montowanie zamków należy do specjalności naszej kadry ślusarskiej.

Sprzedajemy zamki najlepszych w świecie, renomowanych producentów. Zamki Gerda, zamki Dierre oraz zamki Mottura to urządzenia o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Posiadamy je w stałej ofercie. Warto zaufać najlepszym i sprawdzonym rozwiązaniom.

Pogotowie zamkowe Szmotuły zajmuje się także awaryjnym otwieraniem drzwi, awaryjnym otwieraniem mieszkań oraz awaryjnym otwieraniem samochodów. Montujemy i wymieniamy zamki, a także je naprawiamy. Serwisujemy urządzenia zamkowe i prowadzimy sprzedaż wysokiej klasy zamków renomowanych producentów. Wszystko dla Państwa bezpieczeństwa!

Szkolimy naszych ślusarzy

Pogotowie zamkowe Szamotuły to zespół wykwalifikowanych, doświadczonych ślusarzy, którzy doskonale znają się na wykonywanym zawodzie. Dzięki cyklicznym szkoleniom, w których uczestniczymy, potrafimy otworzyć i naprawić każdy zamek. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Wykonujemy dla Państwa awaryjne otwarcia oraz liczne naprawy zamków.

Pracujemy przez cała dobę

Pogotowie ślusarskie Szmotuły, zatrudniające wyłącznie najlepiej przeszkolonych ślusarzy na rynku, pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i wszystkie święta. Zgłoszenie awarii zamka przyjmiemy także w nocy, po godzinie 22, a następnie przyjedziemy na miejsce zdarzenia i błyskawicznie wykonamy profesjonalną usługę ślusarską. Telefon do nas 600-277-499 czynny jest przez całą dobę.

Call Now Button