Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW CZERWONAK

ZATRZAŚNIĘTE DRZWI OD SAMOCHODU? POGOTOWIE ZAMKOWE POMOŻE

Jeśli zatrzasnąłeś drzwi w swoim aucie nie rwij włosów z głowy!Awaryjne otwieranie samochodów Czerwonak To nie jest koniec świata! Nie musisz nawet zmieniać swoich planów na ten dzień! Wystarczy zadzwonić pod numer 600-277-499 do Pogotowia zamkowego w Czerwonak i zamówić usługę awaryjnego otwierania samochodu!

Takie problemy zdarzają się zarówno zabieganej mamie trójki dzieci, jak i poukładanemu prezesowi poważnej firmy – każdy miewa czasem momenty roztargnienia i wystarczy chwila nieuwagi, aby zatrzasnąć w aucie kluczyki od auta. Jeśli nie masz zapasowego kompletu przy sobie to nie ryzykuj prób amatorskiego otwarcia Twojego samochodu – chyba, że nie zależy Ci na całości szyb czy nieskazitelnej karoserii. Nieumiejętne otwieranie zatrzaśniętych drzwi może właśnie skończyć się stłuczoną szybą, pogiętą czy porysowaną blachą.

Zadzwoń wtedy spokojnie do Pogotowia zamkowego w Czerwonakach – nasi ślusarze priorytetowo zajmą się bezinwazyjnym awaryjnym otwieraniem auta.

JAK OTWORZYĆ AUTO?

Nie próbuj, jeśli nie masz kluczyków zapasowych, otwierać zatrzaśniętego samochodu samodzielnie. Lepiej zadzwoń po specjalistów – ślusarzy, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w realizacji tego typu zadań.

Pogotowie zamkowe to zespół osób, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji awaryjnego otwierania samochodów. Robimy to codziennie i to na terenie całej Polski. Szereg systematycznych szkoleń pozwala ślusarzom z pogotowia zamkowego takie zlecenia wykonywać bezinwazyjnie, co nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów (typu rozbita szyba, konieczność naprawy zamka lub prostowania pogniecionej blachy) dla zleceniodawcy.

Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym w Czerwonakach bezinwazyjnie wykonają awaryjne otwieranie aut wszystkich najpopularniejszych marek samochodowych w Polsce. Dla naszych specjalistów nie mają tajemnic zamki takich marek jak Mercedes, Volvo, Ford, Skoda, Fiat, Citroen, VW i wielu innych. Zrealizujemy także awaryjne otwieranie samochodów marek luksusowych np. Porsche i Ferrari.

OTWORZYMY DRZWI O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY

Pech i roztargnienie nie zważają na czas ani porę dnia. Dlatego też ślusarze z Pogotowia Zamkowego Czerwonak są do dyspozycji swoich Klientów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – także w niedzielę i święta.

Zapisz nasz numer 600-277-499 i dzwoń o każdej porze dnia i nocy, a my przyjedziemy pomóc rozwiązać trudne problemy z każdym zamkiem.
Sprawdź nas i dołącz do grona tysięcy zadowolonych z naszych usług osób.

Wykonujemy również inne usługi w miejscowości Czerwonak:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Call Now Button