Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW ŚRODA WIELKOPOLSKA

Naprawiamy zamki – profesjonalnie!

Pogotowie zamkowe Środa Wielkopolska zatrudnia najlepszychSerwis zamka Środa Wielkopolska ślusarzy na rynku. W pracy jesteśmy skrupulatni, dokładni i staranni. Naprawa zamków to nasza codzienna praca, do której podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Prowadzimy także serwis zamków. Każdy zamek, także najdroższy, wymaga systematycznego serwisowania. Nasza firma świadczy usługi również w tym zakresie. Naprawianie zamków w Środzie Wielkopolskiej to dla nas codzienna praca. Posługujemy się najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala nam na bezinwazyjne wykonywanie powierzonych nam zadań. W Środzie Wielkopolskiej prowadzimy serwis Gerda oraz serwis Dierre. Są to znane w świecie marki, które gwarantują Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa. Nasi ślusarze wykonują awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów. Potrafimy otworzyć każde drzwi i wszystkie typy zamków. W swojej pracy jesteśmy bezkonkurencyjni! Pomagamy Klientom w każdej trudnej sytuacji z zamkiem w roli głównej. Polecamy się do wszystkich prac związanych z zamkami!

Profesjonalni ślusarze

Pogotowie zamkowe Środa Wielkopolska to zespół profesjonalnych ślusarzy, którzy doskonale orientują się we wszystkich nowinkach technicznych, jakie ukazują się na rynku usług ślusarskich. Jesteśmy fachowcami, którzy na rynku funkcjonują od ponad 20 lat. Posiadamy olbrzymie doświadczenie, które wzbogacamy systematycznym udziałem w szkoleniach ślusarskich. Podczas pracy dysponujemy zawsze najnowszym sprzętem, który daje nam możliwości bezinwazyjnego wykonywania prac. Dlatego jesteśmy tak konkurencyjni  wobec innych firm świadczących usługi ślusarskie.

24 h / dobę, 7 dni w tygodniu

Pogotowie zamkowe Środa Wielkopolska świadczy usługi ślusarskie całodobowo. Pracujemy 7 dni w tygodniu, także w niedziele i wszystkie święta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, nawet w środku nocy! Odbierzemy połączenie i z pewnością przyjedziemy pod wskazany adres, by Państwu pomóc. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Nasz telefon 600-277-499 odbierzemy także w środku nocy i zjawimy się na miejscu zdarzenia. Polecamy się!

Świadczymy również usługi tj.:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
inne usługi ślusarskie

Call Now Button